توفان لورا در بیشترین حجم تولید روغن از سال 2008 تاکنون تعطیل شده است – RT Business News

توفان لورا ، که در اواخر ماه اوت از طریق خلیج مکزیک ایالات متحده رخ داد ، طی دو هفته سکوهای تعطیل حدود 14.4 میلیون بشکه نفت خام را متوقف کرد.

بر اساس داده های اداره ایمنی و اجرای محیط زیست ایالات متحده (BSEE) ، طوفان لورا ، که در 27 آگوست به نزدیکی کامرون در جنوب غربی لوئیزیانا فرود آمد ، در اوج خود مجبور به تخلیه 16 دکل حفاری مستقر در 11 ، از 12 سکوهای حفاری مستقر در کف دریا و تقریباً نیمی از 643 سکو تولیدی دریایی که در خلیج فدرال دریای مکزیک فعالیت می کنند.
همچنین در rt.com
پالایشگاه های ساحل خلیج فارس پس از ترس توفان دوباره راه اندازی می شوندخبر مرتبط  هند به دنبال کنترل سخت تر واردات کالاهای چینی از دیگر کشورهای آسیایی است - RT Business News

پیش از طوفان لورا ، تولیدکنندگان نفت در خلیج فارس بیش از 84 درصد از تولید نفت و بیش از نیمی از تولید گاز را متوقف کردند. توقف تولید نفت در روز 1.558 میلیون بشکه در روز بود و توقف در خروجی گاز در روز 1.65 میلیارد فوت مکعب بود. پالایشگاه ها همچنین عملیات را متوقف می کردند و خود را برای تأثیرگذاری آماده می کردند.

امروز EIA گفت ، اوج توقف تولید نفت خام در 25 آگوست ، دو روز قبل از فرود لورا رخ داد ، زمانی که 84 درصد از تولید متوسط ​​روزانه نفت خام منطقه در سال 2019 متوقف شد.

خبر مرتبط  بریتانیا برای تشدید قوانین تصرف در خارج از کشور برای شرکت های مهم برای امنیت ملی در میان نگرانی های مربوط به سرمایه گذاری چین - RT Business News

مطابق EIA ، طوفان مارکو که چند روز قبل از طوفان لورا به زمین رسیده بود ، به احتمال زیاد بر میزان و زمان توقف تولید از طوفان لورا تأثیر گذاشت. طوفان مارکو در 24 آگوست به زمین رسید و همچنان که طوفان لورا از منطقه ساحل خلیج ایالات متحده عبور می کرد در حال از بین رفتن بود.
همچنین در rt.com
مازوت روسی در ایالات متحده محبوب استبا وجود منجر به بزرگترین توقف تولید نفت خام طی 12 سال گذشته ، توفان لورا منجر به توقف تولید بسیار کمتری در مقایسه با طوفان های گوستاو و ایک در سال 2008 و طوفان کاترینا در سال 2005 شد.

خبر مرتبط  شرکت Air France-KLM برای دریافت وام از فرانسه و هلند با ارزش 10 میلیارد یورو Covid-19 - RT Business News

EIA تخمین می زند که تولید نفت خام خلیج مکزیک در ماه آگوست به 1.4 میلیون بشکه در روز کاهش یابد که کمترین میزان تولید ماهانه از اوایل سال 2015 است. EIA پیش بینی می کند تولید در منطقه تا دسامبر 2020 به حدود 2.0 میلیون بشکه در روز و برای سال 2020 به طور متوسط ​​1.8 میلیون بشکه در روز بهبود یابد. .

این مقاله در اصل در منتشر شد Oilprice.com