توت فرنگی برای گسترش بیشتر رسیده است زیرا غول تجارت الکترونیکی روسیه فروش خود را در آلمان آغاز می کند – RT Business News

Wildberry بزرگترین خرده فروش آنلاین روسیه فروش خود را در آلمان آغاز کرده است. این شرکت از برنامه های خود برای ورود به بازارهای دیگر اتحادیه اروپا در آینده نزدیک خبر داد.

“ما خوشحالیم که ورود خود را به یکی از بزرگترین بازارهای تجارت الکترونیکی در اروپا اعلام می کنیم. آلمان به دهمین کشور Wildberry تبدیل شده است. در آینده نزدیک ، Wildberry همچنین قصد دارد وارد بازارهای فرانسه ، ایتالیا و اسپانیا شود. مشتریان جدید ما به طیف گسترده ای از کالاها هم با قیمت های مقرون به صرفه و هم در بخش حق بیمه دسترسی خواهند داشت. “ مدیر توسعه شرکت ، ویاچسلاو ایواشچنکو ، گفت.

خریداران آنلاین آلمانی ممکن است کالاها را از طریق وب سایت جداگانه سفارش دهند de.wildberry.eu، و همچنین توسط برنامه تلفن همراه. شعبه Wildberry آلمان حدود چهار میلیون مورد را که تقریبا 40 هزار مارک تهیه کرده است به فروش می رساند. تحویل کالا از طریق وانت 40 میلیون شریک آن یا از طریق خدمات پیک انجام می شود.

در سال 2019 ، خرده فروش در لهستان ، اسلواکی ، اوکراین و اسرائیل فروش خود را آغاز کرد. علاوه بر این ، Wildberry در روسیه ، بلاروس ، قزاقستان ، قرقیزستان و ارمنستان فعالیت می کند.

خبر مرتبط  رهبر توسعه تجارت به Boom Bust گفت: شیلات تراشه چانه زنی انگلیس در Brexit است که با اتحادیه اروپا تشنج می کند - RT Business News

این شرکت که در سال 2004 توسط تاتیانا باکالچوک در حالی که از مرخصی زایمان از تدریس خارج شده بود تاسیس شد ، پس از بحران مالی موفق شد به طور قابل توجهی گسترش یابد زیرا شرکت های خارجی سعی کردند موجودی اضافی خود را با تخفیف شدید تخلیه کنند.

Wildberry در سال 2017 به خرده فروشی شماره یک آنلاین روسیه تبدیل شد و سال بعد بیش از دو میلیون بازدید کننده روزانه به خود جلب کرد. حجم تجارت این شرکت از ژانویه تا سپتامبر 2019 نسبت به مدت مشابه سال قبل 87 درصد افزایش یافت و در مجموع 4 میلیارد دلار بود.

خبر مرتبط  داعش خواستار حمله به صنعت نفت عربستان است - RT Business News

مجله فوربس بنیانگذار این شرکت را در لیست 10 میلیاردر برجسته جدید در سال 2019 قرار داد که ثروت باکالچوک را در حدود 1 میلیارد دلار تخمین زد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید