تنش زدگی آمریکا و چین بازارهای اروپایی را پایین تر می آورد – RT Business News

بازارها در اروپا به دنبال همسالان آسیایی خود بودند و در افتتاحیه روز دوشنبه متحمل خسارات شدید شدیم ، زیرا واشنگتن همچنان سرزنش شیوع بیماری کورو ویروس در چین را باز می دارد.

بازارهای سهام آلمان و فرانسه در اولین معاملات این ماه افت کردند ، زیرا بعد از تعطیلات روز کارگر افتتاح شدند. CAC 40 فرانسه تلفات را با کاهش تقریباً چهار درصد کاهش داد ، در حالی که DAX آلمان خیلی بیشتر از آن نبود که بیش از سه درصد از دست داد.

خبر مرتبط  ذخایر هفتگی طلا و ارز خارجی روسیه بیش از 5 میلیارد دلار افزایش می یابد - RT Business News
همچنین در rt.com
Covid-19 ممکن است آلمان را در بدترین رکود از زمان جنگ جهانی دوم فروکش کندبازار سهام انگلیس ، که یکی از معدود موارد باز در اول ماه مه بود ، زیان هفته گذشته را افزایش داد و بیش از دو درصد کاهش یافت.

معاملات سهام بورس مسکو در افتتاحیه دوشنبه روند منفی را دنبال کرد. شاخص اصلی MOEX بیش از یک درصد پایین آمد ، در حالی که شاخص دلار RTS نزدیک به سه درصد با سهام شرکت های نفتی بزرگترین ضربه را از دست داد.

خبر مرتبط  بزرگترین معدنچیان الماس در جهان تخفیف هایی را برای جرقه فروش خرد شده توسط همه گیر ارائه می دهند - RT Business News

شکاف بین ایالات متحده و چین یکی از مهمترین دلایل ضرر در بازارهای سهام در سراسر جهان است. از اواخر هفته گذشته ، واشنگتن در حال افزایش اتهامات علیه پکن مبنی بر نقش خود در بیماری همه گیر کوروی ویروس و در نظر گرفتن هدف قرار دادن این کشور با تعرفه های مجازاتی جدید است.

خبر مرتبط  بوئینگ ممکن است 10٪ در میان بحران کورو ویروس و 737 MAX فیکسو کارکنان را کاهش دهد - RT Business News
همچنین در rt.com
“هیچ چیز جذاب”: Berkshire وارن بافت تمام سهام را در شرکتهای هواپیمایی آمریکا به فروش می رساند ، مبلغ 50 میلیارد دلار Q1 را در خاموش شدن Covid-19 از دست دادبرای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید