تلاش Lufthansa برای کاهش 26000 شغل به دلیل کاهش همه گیر تقاضا برای پرواز – RT Business News

شرکت پرچمدار آلمانی لوفت هانزا روز پنجشنبه اعلام کرد که در میان پیش بینی های آینده ای تاریک برای صنعت هواپیمایی جهانی در پی بحران کووید -19 ، هزاران شغل را در پیش خواهد گرفت.

این شرکت اعلام کرد که 100 هواپیمای کمتری دارد که منجر به بیش از 22،000 موقعیت تمام وقت یا 26000 کارمند در گروه Lufthansa خواهد شد. به گفته وی ، نیمی از تلفات شغلی روی کارمندان آلمان تأثیر خواهد گذاشت.

لوفت هانزا در اوایل این ماه هشدار داد كه اقدامات كاهش هزینه ها ، از جمله كاهش شغل ، روی کارت ها است. این پیش از این به 87،000 نفر از حدود 137،000 کارمندان خود دستور داده بود که ساعات کمتری کار کنند.

خبر مرتبط  شرکت فناوری روسی Yadro از بازار چین برای ذخیره سازی داده های داخلی فراتر از Huawei در چین - RT Business News

“بهبود تقاضا در بخش حمل و نقل هوایی در آینده قابل پیش بینی کند خواهد بود.” لوفت هانزا گفت ، با مدیر عامل خود کارستن اسپور اظهار داشت که وی گفت: “ترافیک هوایی جهانی در ماه های اخیر به بن بست رسیده است. این تاثیری بر نتایج سه ماهه ما تا حد بی سابقه ای داشته است. “
همچنین در rt.com
ترافیک هوایی تا سال 2023 به سطح قبل از همه گیر برمی گردد – IATAاسفهر ماه گذشته گفت که این بیماری همه گیر شده است “بزرگترین چالش” در تاریخچه 65 ساله این شرکت

خبر مرتبط  پیش بینی می شود روسیه برای سالهای آینده بر صادرات گندم جهانی تسلط یابد - RT Business News

لوفت هانزا در ماه آوریل با افت 98 درصدی مسافر روبرو شد و با افت 26 درصدی در تعداد مسافران در سه ماهه اول خود نسبت به مدت مشابه سال گذشته. ضرر خالص در این سه ماهه در مقایسه با زیان 342 میلیون یورویی (390 میلیون دلار) در همین سه ماه در سال 2019 به 2.1 میلیارد یورو (2.4 میلیارد دلار) رسیده است.

بیشتر بخوانید: اگر هواپیماها به دلیل قرنطینه اجباری بریتانیا پایه و اساس بمانند ، میلیون ها شغل در معرض خطر قرار دارند ، رئیس هیترو هشدار داد

خبر مرتبط  "کشورهای هوشمند قبل از سقوط دلار آمریکا طلا جمع می شوند" - گزارش Keizer RT - اخبار تجاری RT

بعد از هفته ها “مذاکرات فشرده” ، شرکت هواپیمایی در تلاش در ماه مه توافق کرد که تسلیم فرود در چند قطب آلمانی خود شود تا به تأیید یک بسته نجات 10 میلیارد دلاری دولت برسد.

لوفت هانا ، مانند سایر خطوط هوایی بین المللی ، مجبور شد تقریباً تمام ناوگان خود را برای چند ماه گذشته و در اثر خاموش شدن کروناویروس که صنعت هوانوردی جهانی را به حالت تقریباً متوقف کرده است ، زمین بزند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش RT مراجعه کنید