تلاش آمریکا برای از بین بردن پروژه چند میلیاردی Nord Stream 2 “کوتاه مدت جنگ علیه روسیه است” – جورج گالووی به Boom Bust – RT Business News

جورج گالووی ، نماینده سابق انگلیس ، محدودیت های گسترده ای که برای شرکت کنندگان در خط لوله انتقال گاز Nord Stream 2 وجود دارد “استفاده گسترده از سلاح تحریم” است که روسیه و متحد وفادار آلمان را هدف قرار می دهد.

“آلمان جمهوری موزی در آمریکای مرکزی نیست” سیاستمدار به RT’s Boom Bust گفت. “این اقدامی است که فقط در کوتاه مدت جنگ علیه روسیه است ، به دنبال از بین بردن چیزی است که میلیاردها بر آن خرج شده است و این اراده حاکمیت دو کشور اروپایی مستقل و برای اکثر بهانه ها است.”

https://www.youtube.com/watch؟v=FD9Scu9BGpY

خبر مرتبط  چرا ممکن است عربستان سعودی مجبور شود جنگ دیگری را برای قیمت نفت آغاز کند - RT Business News

گالووی خاطرنشان كرد كه تحریم های فراسرزمینی واشنگتن و وزیر خارجه مایك پمپئو “قلدری” متحدان آمریكایی در اروپا دلایل ایالات متحده است “بسیار کم توجه است.”

نماینده سابق مجلس معتقد است با وجود فشار تحریم های ایالات متحده ، آلمان بعید است این پروژه را رد کند ، زیرا این کشور به منابع ارزان و با ثبات گاز پاک روسیه نیاز دارد.

خبر مرتبط  نفت خام ساحل خلیج فارس معیار خاص خود را کسب می کند - RT Business News

“من اعتقاد دارم که [German Chancellor] آنگلا مرکل به اسلحه های خود می چسبد. اگر او در این چند هفته ساکت بوده باشد ، احتمالاً منتظر نتایج انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده است. “ او گفت.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید