تقریباً 200 فرودگاه اروپا ممکن است متلاشی شوند ، تقریباً 280،000 شغل را در معرض خطر قرار می دهد – RT Business News

اتحادیه فرودگاه های ACI Europe هشدار می دهد که در صورت عدم بازگشت ترافیک مسافران از شوک ویروس کرونا ، 193 فرودگاه در ماه های آینده در معرض ورشکستگی قرار دارند.

این هاب های هوایی 277000 شغل را تسهیل کرده و 12.4 میلیارد یورو (14.7 میلیارد دلار) از تولید ناخالص داخلی اروپا را تشکیل می دهند.

در حالی که فرودگاههایی که با ورشکستگی روبرو هستند عمدتاً قطبهای منطقه ای کوچکتری هستند ، بسته شدن آنها ممکن است اثرات موجی بر اقتصاد داشته باشد و “سقوط قسمت قابل توجهی” مطابق با شورای فرودگاه بین المللی اروپا (ACI) از سیستم حمل و نقل هوایی اروپا.

خبر مرتبط  معتادان به مواد مخدر در وال استریت نمی توانند چهار هفته دیگر بدون ترک محرک تحمل کنند - پیتر شیف - RT Business News
همچنین در rt.com
بیش از نیمی از شرکت های کوچکتر اروپا ممکن است طی یک سال ورشکسته شوند – نظرسنجی مک کینزیفرودگاه های بزرگتر از تأثیر همه گیر ویروس کرونا که فقط در ماه سپتامبر 73 درصد باعث کاهش ترافیک مسافران شده است ، مصون نیستند. فرودگاه های اروپا ماه گذشته 172.5 میلیون مسافر کمتر پذیرا شده اند که باعث می شود حجم کل مسافران از دست رفته در سال به 1.29 میلیارد نفر برسد.

خبر مرتبط  پکن ممکن است اپل ، بوئینگ و سایر غول های فناوری ایالات متحده را به عنوان تلافی برای ممنوعیت هوآوی هدف قرار دهد - رسانه های دولتی چین - RT Business News

20 فرودگاه برتر اروپا در زمان بحران 16 میلیارد یورو (91/18 میلیارد دلار) بدهی اضافه کردند. بر اساس ACI ، این رقم تقریباً 60 درصد از درآمد آنها در یک سال عادی است.
همچنین در rt.com
Covid-19 می تواند بیش از 100 میلیون شغل و بیش از 1 تریلیون دلار از صنعت جهانگردی جهانی را از بین ببردوی گفت: “ارقام منتشر شده امروز تصویری کاملاً تیره و تار دارند. با گذشت 8 ماه از بحران ، همه فرودگاه های اروپا از طریق پول نقد می سوزند تا باز بمانند ، درآمد زیادی از تأمین هزینه های عملیات نیست ، چه رسد به هزینه های سرمایه ای “ اولیویه یانكووك ، مدیر كل ACI اروپا گفت.

خبر مرتبط  سیتی گروپ هشدار می دهد که دلار آمریکا اگر بیدن رئیس جمهور شود ، احتمالاً بیشتر ضعیف می شود - RT Business News

ACI از دولتها خواست كه از بخش آشفته حمایت بیشتری كنند و گفت كه اعمال مجدد قرنطینه به جای آزمایش هیچ فایده ای ندارد و فقط “هر روز که می گذرد ، فرودگاه های اروپا را به لبه نزدیک تر کنیم. “

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید