تقاضای نفت می تواند بیش از عرضه تا پایان ماه مه – RT Business News

جفری کوری ، رئیس کالاهای گلدمن ، به گزارش مختصر بازار بارون گفت ، تقاضای نفت می تواند به اندازه کافی دوباره تجدید شود تا از عرضه خود فراتر رود.

وی خاطرنشان كرد: این امر به دلیل كاهش تولیدی كه توسط همه تولیدكنندگان عمده انجام می شود ، در هیچ كدام از بخشهای كوچك نخواهد بود

با این حال ، حدود 1.2 میلیارد بشکه در ذخیره سازی وجود دارد ، که باید قبل از بهبود قیمت بیش از دو ساعت کاهش یابد. طبق گفته كوري ، در سه مرحله اتفاق خواهد افتاد.

اولین نفت ذخیره سازی می تواند میلیون ها بشکه در انبار شناور باشد. این گران ترین نوع ذخیره سازی است ، بنابراین معقول است که معامله گران و تولیدکنندگان ابتدا با هدف صرفه جویی در هزینه های نفتکش ، از شر آن خلاص شوند. کوری می گوید این اتفاق بعضی اوقات در سه ماهه سوم سال رخ خواهد داد. مقدار نفتی که از ذخیره سازی شناور خارج می شود ، حدود 450 میلیون بشکه خواهد بود. کوری گفت ، در سه ماهه چهارم سال ، ذخایر نفتی در انبارهای ساحلی رو به کاهش خواهد بود.

خبر مرتبط  هشدار رئیس هیترو - هیترو هشدار داد: اگر هواپیماها به دلیل قرنطینه اجباری بریتانیا پایه و اساس باقی بمانند ، میلیون ها شغل در معرض خطر هستند - RT Business News
همچنین در rt.com
قیمت های نفت با افزایش سهولت و بسته شدن اوپک ، راه را برای بهبودی کاهش می دهدبا این حال ، رشد مجدد قیمت ها زیاد است بعید به زودی اتفاق می افتد – و چنین بازگشتی نامطلوب خواهد بود. اگر برنت بیش از 30 دلار در هر بشکه افزایش یابد ، رئیس تحلیل کالای گلدمن معتقد است ، این امر باعث افزایش تولید خواهد شد و دلالت بر رشد مجدد عرضه دارد و رشد مجدد عرضه بلافاصله دوباره به قیمتها فشار می آورد.

خبر مرتبط  چین ممکن است زودتر از حد انتظار ایالات متحده را به عنوان بزرگترین اقتصاد جهان سرنگون کند - RT Business News

تقاضا عامل اصلی قیمت نفت است و احتمالاً تقاضا در طول سال افسرده خواهد ماند. در اواسط ماه آوریل ، کوری اظهار داشت ، این میزان از سطح قبل از بحران حدود 30 میلیون کاهش یافته است. اکنون تقاضا در حدود 19 میلیون بشکه در روز کمتر از سطح قبل از بحران است. در حالیکه این تقاضا در حال بهبود است ، با این وجود 17 میلیون بشکه در روز از تقاضای پیش از بحران در این ماه و 12 میلیون بشکه در ژوئن و ژوئیه کاهش می یابد. تا ماه آگوست ، اوضاع با روند 5-6 میلیون بشکه در زیر سطح قبل از بحران ، رو به رشد خواهد بود.

خبر مرتبط  چین امسال به عنوان اقتصاد پیشرو در جهان از بین خواهد رفت - گزارش Keizer RT - اخبار تجاری RT

این مقاله در ابتدا در منتشر شد Oilprice.com