تقاضای نفت تا سال 2022 به طور کامل بهبود نخواهد یافت – IHS Markit – RT Business News

تقاضای جهانی نفت به احتمال زیاد یک سال دیگر طول خواهد کشید تا به سطح قبل از همه گیری برگردد – تا اواخر سال 2021 یا اوایل سال 2022 ، دانیل یرگین ، کارشناس انرژی و معاون رئیس IHS Markit ، در مصاحبه ویدیویی روز دوشنبه به العربیه انگلیسی گفت.

انتظارات یرگین از تقاضای نفت تقریباً مطابق با پیش بینی های آژانس بین المللی انرژی (IEA) و اوپک است که علی رغم افزایش پیش بینی شده در مقایسه با سال جاری ، انتظار ندارند تقاضای سالانه نفت به سطح قبل از Covid برگردد. سقوط.
همچنین در rt.com
بزرگترین حوضه نفت و گاز طبیعی چین به رکورد تولید رسیدخبر مرتبط  کارشناسان به RT - News Business News می گویند ، روسیه هواپیمای داخلی خود را با موتور هواپیمای جدید احیا کرده و وابستگی خود را به تأمین کنندگان خارجی کاهش می دهد

ادامه تقاضای کم برای سوخت جت 80 درصد سال آینده را تشکیل می دهد فاصله 3.1 میلیون بشکه در روز IEA در گزارش ماهانه بازار نفت در اوایل ماه جاری ، در تقاضای نفت در مقایسه با سطح قبل از همه گیری ، گفت. اوپک نیز اصلاح شده به پایین پیش بینی تقاضای نفت برای این سال و گزارش بعدی ماهانه بازار نفت برای ماه دسامبر ، انتظار تقاضای نفت در سال 2021 با 95.89 میلیون بشکه در روز ، 410،000 بشکه در روز از پیش بینی 96.3 میلیون بشکه در روز از ماه نوامبر ، کمتر است.

IHS Markit’s Yergin بزرگترین اختلال در بازار نفت را به عنوان افزایش یا تأخیر تقاضای نفت نمی داند.

خبر مرتبط  شرکت اروپایی در مواجهه با تحریم های ایالات متحده از پروژه خط لوله گاز Nord Stream 2 روسیه خارج شد - RT Business News

“در پایان روز ، تأثیر زیادی بر اوج تقاضای نفت نخواهد داشت ، که هنوز هم فکر می کنم حدود 2030 باشد” یرگین گفت العربیه انگلیسی.
همچنین در rt.com
روسیه قصد دارد سال آینده طبق توافقنامه اوپک + تولید نفت را افزایش دهدنویسنده انرژی برنده جایزه پولیتزر همچنین درباره تکه های شیل ایالات متحده و احتمال بازگشت آن به رشد سریع تولید در سالهای قبل از سقوط قیمت 2020 بحث کرد.

“بگذارید یک جواب خیلی ساده به شما بدهم ، جواب منفی است” یرگین در پاسخ به العربیه انگلیسی در پاسخ به این سال که آیا تولید نفت ایالات متحده می تواند به رشد سالانه 1.5 میلیون بشکه در روز برسد.

خبر مرتبط  خط لوله گاز Nord Stream 2 روسیه به وضوح برای اروپا مفید است و تکمیل خواهد شد - پوتین - RT Business News

طبق IHS Markit ، تولید شیل تا اواخر سال 2021 ، تقریباً بدون تغییر در حدود 11 میلیون بشکه در روز ، قبل از اینکه شروع به افزایش کند ، ادامه خواهد داشت ، اما با سرعت بسیار متوسط ​​تری افزایش خواهد یافت.

“بنابراین 1.5 میلیون بشکه در روز ، دو میلیون بشکه در روز که برای بازار نفت بسیار مخل بود ، این تاریخ است” یرگین به العربیه انگلیسی گفت.

این مقاله در اصل در منتشر شد Oilprice.com