تقاضای طلا 80٪ به عنوان سوخت همه گیر برای امنیت ایمنی سرمایه گذاری می کند – RT Business News

تقاضای سرمایه گذاری جهانی برای طلا در سه ماهه اول سال به بالاترین سطح 4 ساله از 539.6 متریک تن رسید ، زیرا سرمایه گذاران به دنبال وقوع املاک امن در میان شیوع تاج ویروس بودند.

شورای جهانی طلا (WGC) در گزارشی اعلام کرد که این همه گیر بزرگترین عامل تأثیرگذار بر تقاضای طلا بوده است.

بر اساس گزارش، ورود 298 تن متریک برای ETF های پشتیبان دارنده جهانی دارایی های جهانی در آن محصولات را به رکورد جدید 3،185 تن متریک برای سه ماهه سوق داد. کل تقاضای طلای جهانی در سه ماهه اول به 1.083.8 تن رسیده است که نسبت به مدت مشابه سال گذشته یک درصد افزایش داشته است.

خبر مرتبط  عربستان سعودی و کویت تولید خود را در میدان عظیم نفتی آغاز کردند - RT Business News

WGC اعلام کرد که کل سرمایه گذاری نوار و سکه به 241.6 تن کاهش یافته است ، زیرا 19٪ کاهش تقاضا برای نوار (به 150.4 تن متریک) غلبه شدید تقاضا برای سکه های طلا (36 درصد) را به دلیل خرید بی پناه امن نشان داد. توسط سرمایه گذاران خرده فروشی غربی
همچنین در rt.com
مشاور فلزات گرانبها به RT می گوید: طلای بدنی “محافظ کامل” در برابر همه خطرات و سقوط سیستم مالی است.خبر مرتبط  سرمایه گذاران علی رغم تهدید به تحریم ، همچنان پول خود را در اوراق قرضه دولتی روسیه قرار می دهند - RT Business News

تقاضای جواهرات ، “با کمال تعجب ،” به ویژه با تأثیر شیوع آن مواجه شد و تقاضای سه ماهه نسبت به سال گذشته تقریباً 40 درصد کاهش یافت.

بانک های مرکزی به خرید طلا در مقادیر قابل توجهی ادامه دادند ، گرچه با نرخ های پایین تر از سه ماهه اول سال 2019. خرید خالص 145 تن متریک بود. این ویروس همچنین باعث اختلال در عرضه طلا شد ، به طوری که تولید مین به 5 سال 795.8 تن متریک کاهش یافته است.

خبر مرتبط  ما در حال تغییر به استاندارد طلا / بیت کوین هستیم - گزارش Keizer RT - اخبار تجاری RT

بیشتر بخوانید: ‘بانک فدرال رزرو نمی تواند طلا چاپ کند:” با فروپاشی پول کاغذ ، بانک آمریکا شاهد افزایش قیمت شمش به 3000 دلار است.

این فلز زرد بیشترین سود ماهانه خود را از سال 2016 به دنبال دارد. این روز پنجشنبه با 1717.35 دلار در هر اونس معامله شد. اقتصاددانان قیمت طلا را برای رسیدن به رکورد در آینده نزدیک طرح ریزی می کنند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید

پاسخی بگذارید