تقاضای سرمایه گذاری نقره در طول سال همه گیر تقریبا سه برابر می شود – اخبار تجاری RT

داده های موسسه نقره نشان می دهد که دارایی جهانی کالاهای مبادله و تجارت با حمایت نقره طی سه سه ماهه اول سال 2020 با 297 میلیون اونس افزایش یافته است ، تقریباً رشد سه برابری در مدت مشابه سال گذشته.

“به طور کلی ، این نقش هم نقش نقره را به عنوان یک دارایی امن و هم به عنوان یک بازی اهرمی روی طلا نشان می دهد ، زیرا برخی از سرمایه گذاران انتظار دارند نقره از فلز زرد بهتر عمل کند”گفت موسسه نقره ای

خبر مرتبط  ایران در حال برنامه ریزی برای افزایش صادرات نفت است که ایالات متحده تحریم ها را لغو کند - RT Business News

طبق گفته این سازمان ، تقاضای سکه شمش نقره در سه ماهه اول 65 درصد افزایش یافته است. بازارهای آلمان و ایالات متحده در هر دو دوره با رشد دو رقمی در بازه 9 ماهه پیش قدم شدند.

تقاضای میله نقره نیز با هدایت آلمان و ایالات متحده به شدت افزایش یافت. رشد این بازارها تا حدی با تقاضای ضعیف در هند جبران شد ، به ویژه در ماه های اخیر که انحلال های تحت هدایت قیمت بوجود آمد ، جبران شد.

خبر مرتبط  تسلا یک meme است زیرا اقتصاد جهانی با توهم جمعی تقویت می شود - Max Keizer - RT Business News
همچنین در rt.com
عجله طلا را از دست داده اید؟ یک پوشش نقره ای وجود دارد!تقاضای نقره صنعتی برخی علائم بهبودی را در پی خاموش شدن ویروس کرونا در جهان نشان داده است. با این حال ، حتی با ادامه روند صعودی تا سه ماهه چهارم ، انتظار می رود اشتهای صنعتی نسبت به سال گذشته حدود ده درصد نرم شود ، “کاملاً در نتیجه بیماری همه گیر Covid-19.”

موسسه نقره پیش بینی کرد که “زمینه اقتصاد کلان باید همچنان تقاضای سرمایه گذاری نقره را برای بقیه سال 2020 ادامه دهد.”

“سیاست های کاهش چشمگیر پول و اقدامات محرک مالی که در چندین بازار مهم دیده می شود ، و احتمالاً مجدداً در ایالات متحده قبل از پایان سال 2020 ، می تواند انتظارات تورمی را افزایش دهد و دلار آمریکا را تحت فشار قرار دهد ، همچنان به افزایش جذابیت دارایی های امن ، از جمله فلزات گرانبها،” آن گفت.

خبر مرتبط  کشف سپرده های جدید نفت و گاز ممکن است یک تغییر دهنده بازی برای پاکستان باشد - RT Business News

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید