تقاضای جهانی مسافرت هوایی حداقل تا سال 2023 به سطح قبل از koronavirus بهبود نمی یابد – Moody’s – RT Business News

پیش بینی نمی شود که تعداد مسافر شرکت هواپیمایی قبل از همهگیری Covid-19 ، که منجر به خاموش شدن سراسر کشور شود ، حداقل به مدت سه سال به سطح خود بازگردد ، حداقل برای سه سال ، سرویس سرمایه گذاران مودی هشدار می دهد.

با توجه به تحقیقات اخیر آژانس ، کاهش تقاضا می تواند حتی بیشتر طول بکشد زیرا بهبود بستگی به تسکین سریع نگرانی های سلامتی و ایمنی دارد. تحلیلگران مودی با اشاره به افزایش تعداد عفونت ها در ایالات متحده ، خواستار مسافر شدند “در نهایت ممکن است با مورد بهبودی کندتر خود ، یا بدتر” همخوانی داشته باشد. “ در صورت تقویت اقدامات قرنطینه ای.

اندکی پس از حمله همه گیر ، خطوط هوایی بیش از 90 درصد سقوط را شاهد بودند. با توجه به اینکه این صنعت از فعالیت های اقتصادی در بسیاری از بخش ها پشتیبانی می کند ، هزاران شغل را فراهم می کند و از تقاضای سوخت حمایت می کند ، این ضربه شدید بر رشد گسترده ای از اقتصاد جهانی تأثیر می گذارد. “خوب به سال 2022 و بعد از آن ،” طبق گزارش

خبر مرتبط  ذخایر طلا و ارز روسیه در یک هفته 1 میلیارد دلار افزایش می یابد - RT Business News
همچنین در rt.com
هشدار می دهد سازمان ملل متحد هشدار می دهد كه اگر بدترین پیش بینی كروناویروس واقع شود ، جهانگردی جهانی تا 3/3 دلار از دست می دهد“تقاضای مسافر برای سفر هوایی باعث افزایش تقاضا برای ذینفعان اصلی در صنعت حمل و نقل هوایی ، از جمله اپراتورهای فرودگاه ، شرکت های لیزینگ هواپیما و سازندگان هواپیما ، و همچنین تعداد زیادی از ارائه دهندگان خدمات می شود که خطوط هوایی و فرودگاه ها را در حال کار نگه دارند.” جاناتان روت ، معاون رئیس جمهور ارشد مودی در بیانیه ای گفت.

خبر مرتبط  بازار جهانی تلفن های هوشمند به دلیل همه گیر شدن کرو ویروسی - بزرگترین کاهش سالانه تاریخ را متحمل می شود - RT Business News

وی افزود: تقاضا برای محصولات و خدمات ذینفعان کلیدی ممکن است امسال بین 40 تا 50 درصد یا حتی بیشتر باشد ، در حالی که انتظار می رود حداقل تا سه سال آینده تأثیر بحران کورون ویروس را احساس کنند. در حالی که بهبودی برای خطوط هوایی و فرودگاه ها تا حد زیادی هماهنگ خواهد بود و در پی آن اجاره هواپیما نیز انجام می شود ، سازندگان هواپیما آخرین کسانی هستند که جای خود را در سال 2019 به دست می آورند.
همچنین در rt.com
نظرسنجی IATA – بیش از 60 درصد مسافران قصد دارند سفرهای خود را در دنیای پس از همه گیر کاهش دهند“تا جایی که محیطی که با سطح مناسب و اطمینان از سطح اطمینان ایمنی سلامت و افزایش تقاضای مسافر در فراتر از سال 2021 پایدار باشد ، خطر ایجاد اختلال گسترده در صنعت و دوره بهبودی طولانی تر بیشتر می شود.” مدیرعامل وابسته مودی راسل سلیمان گفت.

خبر مرتبط  6 تایتان برتر فناوری ایالات متحده بیش از 1 تریلیون دلار در فروش وال استریت از دست می دهند - RT Business News

در حالی که برخی از کشورها قبلاً بازگشایی مجدد را آغاز کرده اند ، تقاضای سفر هوایی هنوز نسبت به پایان سال گذشته بسیار کمتر است. از آنجا که ویروس به طور کامل در اکثر نقاط جهان موجود نیست ، اتحادیه بین المللی حمل و نقل هوایی (IATA) اخیراً پیش بینی وحشتناک خود را برای تلفات هواپیمایی جهانی مطرح کرده است. طبق برآوردهای آژانس هواپیمایی حمل و نقل هوایی ، شیوع تاج ویروس می تواند برای شرکت ها حدود 314 میلیارد دلار هزینه داشته باشد.

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید