تعداد رکوردی که در اسپانیا ادعا می کنند مزایای بیکاری در اسپانیا را دارند زیرا کورو ویروس میلیون ها نفر را از کار خارج می کند – RT Business News

وزارت کار اسپانیا اعلام کرد با وجود افزایش بیکاری در ماه آوریل ، با سرعت کمتری در ماه آوریل ، 3.8 میلیون نفر بدون شغل مانده اند و بسته به مزایا ، به 5.2 میلیون رکورد رسیده است.

در ماه گذشته ، تعداد اسپانیایی هایی که به عنوان بیکاری ثبت نام کرده اند نزدیک به هشت درصد افزایش یافت ، به این معنی که 282.891 نفر از کار خارج شدند زیرا این کشور محدودیت های سختی را برای مهار شیوع Covid-19 اعمال کرد. آمار منتشر شده توسط وزارتخانه در روز سه شنبه کمتر از آمارهایی است که در ماه مارس مشاهده می شود ، زمانی که بیکاری بیش از نه درصد افزایش یافته است.

خبر مرتبط  اقتصاد آمریکا به رغم استفاده از واکسن Covid-19 هنوز موانعی برای غلبه بر آن دارد ، تحلیلگر مالی به Boom Bust گفت - RT Business News
همچنین در rt.com
اقتصاد اسپانیا ممکن است امسال در بین عدم اطمینان قفل کورو ویروس 12.4 درصد شیرجه بزندکسانی که در زمینه خدمات مواد غذایی و آشامیدنی مشغول به کار هستند بیشترین درد بحران ناشی از کروناویروس را احساس کرده اند و بیش از 720 هزار نفر شغل خود را از دست داده اند ، در حالی که کارگران صنایع خرده فروشی و عمده فروشی نیز به همراه خدمات اسکان به سختی ضربه خورده اند.

براساس گزارش AP ، پرونده های ماه آوریل بیکاری را به بالاترین رقم خود در نزدیک به چهار سال رسانده است. در همان زمان ، وزیر کار این کشور یولاندا دیاز گفت مزایایی که دولت برای تقریباً 5.2 میلیون نفر پرداخت کرده است به “سابقه تاریخی.”
همچنین در rt.com
یورو پس از بدترین سه ماهه خود تاکنون با بحران عمیق اقتصادی روبرو شده استخبر مرتبط  وزارت اقتصاد می گوید ، تولید ناخالص داخلی واقعی روسیه در اواسط سال 2022 بهبود می یابد اما روبل همچنان قوی باقی می ماند - RT Business News

هفته گذشته ، وزیر اقتصاد اسپانیا گفت که اقتصاد این کشور حتی در میان رکود اقتصادی 2008-2013 ، حتی بیشتر از آنچه که پیش بینی شده توسط صندوق بین المللی پول (IMF) تأیید شده بود ، سقوط می کند. این وزارتخانه انتظار دارد که تولید ناخالص داخلی این کشور 9.2 درصد در سال جاری منعقد شود. براساس بدترین سناریو که در اوایل بانک مرکزی اسپانیا منتشر شد ، اگر قفل Covid-19 حداکثر 12 هفته طول بکشد ، ممکن است اقتصاد این کشور 12.4 درصد در سال 2020 فرو رود.

خبر مرتبط  بزرگترین مالک دکل دریایی جهان ورشکستگی می کند - RT Business News

اسپانیا ، به دلیل تعداد عفونت های کورو ویروس ، بدترین کشور در اروپا ، پس از نزدیک به دو ماه قفل شدن در روز یکشنبه ، کاهش محدودیت ها را آغاز کرد. برخی از مشاغل کوچک ، از جمله مغازه ها و سالن ها ، از روز دوشنبه دوباره کار خود را آغاز کردند ، در حالی که هنوز هم پروتکل های کنترل بیماری سخت را مشاهده می کنند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش RT مراجعه کنید