تسلا پس از شکست همه وقت سهام – به ارزش دهمین شرکت بزرگ آمریکایی تبدیل شد – RT Business News

سهام شرکت خودروساز برقی تسلا روز دوشنبه با افزایش ارزش این شرکت از 330 میلیارد دلار سود خود را به رکورد جدید رساند. سرمایه گذاران همچنان شرط می بندند که سهام به زودی به S&P 500 بپیوندد.

به گزارش FactSet ، سهام پس از بسته شدن در بالاترین سطح روز جمعه ، روز دوشنبه 12 درصد دیگر افزایش یافت و ارزش بازار به 321 میلیارد دلار افزایش یافت. تسلا اکنون دهمین سهام بزرگ ایالات متحده از نظر ارزش بازار است و پراکت و گمبل را در اختیار دارد.

خبر مرتبط  شرکت های آمریکایی قصد دارند علی رغم تهدید ترامپ برای "جدا کردن" تجارت - در چین بمانند - RT Business News

وقتی چهار چهارم سودآوری منتشر شود ، شرکت خودروسازی واجد شرایط ورود به معیار خواهد بود ، بسیاری از سرمایه گذاران انتظار دارند وقتی سود سه ماهه دوم آن پس از بسته شدن بازار در 22 ژوئیه آزاد شود.

بیشتر بخوانید: جدیدترین رقیب تسلا در حال طوفان سهام بازار است

خبر مرتبط  چه چیزی می تواند بازار نفت را پس از معامله اوپک + تهدید کند - RT Business News
همچنین در rt.com
مسک با فروش شلوارک های کوتاه ساتن قرمز ، تسلا را به فروش می رساندسهام تسلا تنها در ماه ژوئیه بیش از 40 درصد افزایش یافته است تنها پس از اعلام شرکت تحویل سه ماهه 90.650 وسیله نقلیه قوی تر از حد انتظار. این رقم در صدر تخمین های وال استریت در مورد 72000 وسیله نقلیه علی رغم تعطیل شش هفته از کارخانه تولیدکننده فرمیت ، کالیفرنیا است.

خبر مرتبط  هند و پاکستان ممکن است در میان محاصره Covid-19 برخی از صنایع مهم را بازگشایی کنند - RT Business News

در اوایل ماه جاری ، تسلا در صدر شرکت تویوتا قرار داشت تا با ارزش بازار بزرگترین خودروساز جهان شود.

جهش قیمت سهام تسلا باعث شده تا الون مسک ، مدیرعامل ، هفتمین فرد ثروتمند جهان شود ، پیش از میلیاردرها وارن بافت ، لری الیسون و سرگئی برین.

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید