تسلا پس از “ایمن ترین اتومبیل ساخته شده تا کنون” شکسته است و مغز استاد آسیب دیده – RT Business News

شركت الون مسك شركت تسلا در سال گذشته به دلیل تصادف در دادگاه شکایت شده است كه در آن مدل 3 این شرکت ناسازگار بوده و راننده خود را نیز دچار آسیب مغزی كرده است.

موسس موسس شرکت Model 3 را به عنوان شرح داده است “ایمن ترین اتومبیل ساخته شده” و تسلا پیش از این ادعا کرده بود که ماشین دارای این خودرو است “کمترین احتمال آسیب دیدگی از هر وسیله نقلیه ای که تاکنون آزمایش شده است” توسط اداره ایمنی ترافیک بزرگراه ملی (NHTSA).

در مورد اینکه آیا واقعاً اینگونه است ، اختلاف نظر وجود دارد ، با این حال ، هنگامی که موسک سال گذشته توسط تنظیم کننده نامه نامه توقف و ناامیدی ارسال کرده بود “گمراه کننده” بیانیه.

خبر مرتبط  فعالیت تولید چین همچنان در حال گسترش است و از بحران کووید بهبود می یابد - اخبار تجاری RT

و همانطور که معلوم است ، مدل 3 در برابر صدمه جدی در امان نیست ، زیرا کیسه های هوا خودرو در سال گذشته نتوانستند در بزرگراه مریلند مستقر شوند و یک استاد دانشکده را با جراحات جانی در پی داشت.
همچنین در rt.com
3 مصدوم به علت بالا رفتن تسلا در شعله های آتش و منفجر شدن در آزادراه مسکو (VIDEOS)خبر مرتبط  نقدی برای Clunkers 2.0؟ تحلیلگران به Boom Bust می گویند: صنعت خودرو به انگیزه برای کمک به بهبود نیاز دارد - RT Business News

در یک شکایت 27 صفحه ای که توسط آن گزارش شده است بلومبرگ، کریستیان ادواردز و همسرش اظهار داشتند که شرکت “آزمایش ، تولید ، بازاریابی ، توزیع” محصولی که در a منتشر شد “وضعیت ناقص و غیر منطقی خطرناک.”

تصور می شود این پرونده از نوع دیگری در هدف قرار دادن ایمنی کیسه های هوای سازنده خودرو برقی است. طبق دادخواست ، ادواردز به دنبال جبران لوایح پزشکی ، درآمد از دست رفته و درد است.

خبر مرتبط  تسلا پس از شکست همه وقت سهام - به ارزش دهمین شرکت بزرگ آمریکایی تبدیل شد - RT Business News

گسل های سیستم اتوپلیوت تسلا به دلیل کشته های متعدد در سراسر جهان مقصر شناخته شده است. روز دوشنبه ، یک تسلا در خط اشتباه در آلمان پیاده شد و سه نفر را در یک اتومبیل در ورودی کشته کرد. تصور می شد که علت اصلی اتومبیل خودکار رانندگی این وسیله نقلیه باشد.
همچنین در rt.com
جدیدترین رقیب تسلا در حال طوفان سهام بازار استفکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!