تسلا می تواند صدها نفر از پیمانکاران کارخانه های کالیفرنیا و نوادا را محاصره کند – رسانه – خبرنامه RT Business

شرکت الون مسک در بحران کروناویروس در حال قطع پیمانکاران در کارخانه های اتومبیل و باتری های خود در ایالات متحده است. به گزارش CNBC ، با استناد به کارگران و یادداشت های نمایندگی کارمندان ، این تصمیم ممکن است صدها نفر را تحت تأثیر قرار دهد.

طبق گزارش ها ، پیمانکاران کارخانه تولید تسلا در Fremont ، کالیفرنیا ، و Gigafactory در نوادا ، درمورد این تصمیم در پایان هفته مطلع شدند. برخی از آنها سالها در آنجا مشغول به کار هستند و می خواستند قبل از دریافت یادداشت از آژانس های موقت خود ، شغل تمام وقت در شرکت را بدست آورند.

خبر مرتبط  اتحادیه اروپا کاوش ضد انحصار را در مورد معامله Fitbit Google با موضوع حفظ حریم خصوصی راه اندازی کرده است - RT Business News
همچنین در rt.com
خودروسازان جهانی به عنوان بخشی از تلاش برای مهار ویروس ، تولید در کارخانجات ایالات متحده را متوقف کردندیکی از این شرکت ها ، Balance Staffing ، گفت که سازنده اتومبیل برقی از آن خواسته است که “فوراً تمام تکالیف قرارداد را به پایان رسانید ، “ با استناد به تعطیلی طولانی در کارخانه تسلا به دلیل بیماری همه گیر ویروس.

گیاه بزرگ در نوادا که باتری های لازم برای تولید وسایل نقلیه تسلا در آن ساخته شده است به شدت از شیوع ویروس آسیب دیده است. در ماه مارس گزارش شد که این شرکت می خواهد تا 75 درصد کارمندان خود را به آنجا برود. علاوه بر این ، شركت تسلا پاناسونیك اعلام كرد كه قصد دارد در مورد نگرانی های سلامتی عملیات خود را در Gigafactory متوقف كند و بعداً فاش شد كه یكی از كارگران كارخانه باتری تست مثبت Covid-19 را انجام داد.

خبر مرتبط  هند به دنبال کنترل سخت تر واردات کالاهای چینی از دیگر کشورهای آسیایی است - RT Business News
همچنین در rt.com
شیرین کاری PR الیون مسک پس از قول تولید ونتیلاتورها بسیار خراب است ، اما فقط “اگر” کمبود وجود دارداین شرکت و مدیر عامل شرکت الون مسک پیش از این به دلیل کمبود شدت شیوع کرونا ویروس تحت آتش قرار گرفتند. این کارخانه در کالیفرنیا علی رغم سفارش سفارش در منزل ، قبل از آن که مجبور به بستن درهای خود شود ، قادر به طولانی تر از سایر مشاغل محلی بود.

خبر مرتبط  خسارات شدید شرکت هواپیمایی Dow Jones با بیش از 300 امتیاز غرق شد ، زیرا Bufett منابع مالی خود را در بخش مشکل دار فرو می برد - RT Business News

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید

پاسخی بگذارید