تزریق پول نقد ایالات متحده منجر به ظهور شرکت های زامبی شد – گزارش Keizer RT – اخبار کسب و کار RT

در گزارش Keizer گزارش RT ، همانطور كه ​​دولت آمریكا تریلیونها دلار پول به اقتصاد وارد كرد تا تلاش كند اثر Covid-19 را كاهش دهد ، كمكهای دولت بیشتر و بیشتر شركتها را به “زامبی” تبدیل می كند.

استیسی هربرت در آخرین قسمت گزارش Keizer گزارش داد ، در حالی که برخی از وامهای تحت عنوان برنامه محافظت از Paycheck (PPP) ، كه توسط سیاست پولی سست فدرال رزرو امكان پذیر شده است ، تقلباً تخصیص داده شده است ، اما نشانه هایی وجود دارد كه وجوه به برخی از شركتهای كوچكتر نیز رسیده است. . با این حال ، طبق گفته ماکس کیزر ، این احتمال وجود دارد که این شرکت ها بدون آن تزریقات نقدی نتوانند فعالیت کنند.

خبر مرتبط  دولت آمریكا برنامه 5G مداخله در بازار را برای شکستن تسلط بر هواوی چین - RT Business News

“این شرکتهای کوچک و متوسط ​​در حال تبدیل شدن به شرکتهای زامبی هستند” کیزر گفت. “این یک مشکل بزرگ در S&P 500 ، در صنعت بانکداری است. آنها با کمک های مالی زندگی می کنند و در واقع تجارت اساسی ندارند. بنابراین آنها از این مدل شکسته استفاده می کنند و آن را در شرکت های کوچک و متوسط ​​اعمال می کنند. ”

https://www.youtube.com/watch؟v=bV1fzBl2oII

خبر مرتبط  هنگامی که coronavirus تقاضای نفت را کاهش می دهد سود Rosneft سود می کند - RT Business News

وی افزود که این بدان معنی است که هر خشکشویی و فروشگاه مواد غذایی می تواند با وامهای PPP که از دولت می آید زندگی کند ، در حالی که چاپ پول ایالات متحده این کشور را “ملت زامبی ها”

به رغم کاهش ورشکستگی تجاری تحت فصل 13 به دلیل پرداخت PPP ، بیش از 400000 کسب و کار کوچک همچنان که نمی توانستند از پس بحران ویروس کرونا برآیند ، تصمیم به تعطیلی گرفتند.

خبر مرتبط  Domo arigato ، آقای Roboto! روسیه ممکن است مالیات بر درآمد جدید را در ROBOTS - RT Business News معرفی کند

“اینها افرادی هستند که تصمیم گرفتند فقط تجارت خود را تعطیل کنند و متقاضی این وام های PPP نباشند یا ممکن است یکی از این وام های PPP را دریافت نکرده باشند ، زیرا ، به یاد داشته باشید ، JPMorgan و بانک های بزرگ بیشترین پول را به آنها داده اند مشتریان ” استیسی هربرت گفت.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید