تزریق پول نقد ایالات متحده منجر به ظهور شرکت های زامبی شد – گزارش Keizer RT – اخبار کسب و کار RT

در گزارش Keizer گزارش RT ، همانطور كه ​​دولت آمریكا تریلیونها دلار پول به اقتصاد وارد كرد تا تلاش كند اثر Covid-19 را كاهش دهد ، كمكهای دولت بیشتر و بیشتر شركتها را به “زامبی” تبدیل می كند.

استیسی هربرت در آخرین قسمت گزارش Keizer گزارش داد ، در حالی که برخی از وامهای تحت عنوان برنامه محافظت از Paycheck (PPP) ، كه توسط سیاست پولی سست فدرال رزرو امكان پذیر شده است ، تقلباً تخصیص داده شده است ، اما نشانه هایی وجود دارد كه وجوه به برخی از شركتهای كوچكتر نیز رسیده است. . با این حال ، طبق گفته ماکس کیزر ، این احتمال وجود دارد که این شرکت ها بدون آن تزریقات نقدی نتوانند فعالیت کنند.

خبر مرتبط  با ورود سرمایه گذاران به بازارهای در حال ظهور ، ورودی های خارجی سهام هند را به اوج جدید می رساند - RT Business News

“این شرکتهای کوچک و متوسط ​​در حال تبدیل شدن به شرکتهای زامبی هستند” کیزر گفت. “این یک مشکل بزرگ در S&P 500 ، در صنعت بانکداری است. آنها با کمک های مالی زندگی می کنند و در واقع تجارت اساسی ندارند. بنابراین آنها از این مدل شکسته استفاده می کنند و آن را در شرکت های کوچک و متوسط ​​اعمال می کنند. ”

https://www.youtube.com/watch؟v=bV1fzBl2oII

خبر مرتبط  هوندا در سال 2022 به دلیل کاهش تقاضا ، بازار خودرو روسیه را ترک می کند - اخبار تجاری RT

وی افزود که این بدان معنی است که هر خشکشویی و فروشگاه مواد غذایی می تواند با وامهای PPP که از دولت می آید زندگی کند ، در حالی که چاپ پول ایالات متحده این کشور را “ملت زامبی ها”

به رغم کاهش ورشکستگی تجاری تحت فصل 13 به دلیل پرداخت PPP ، بیش از 400000 کسب و کار کوچک همچنان که نمی توانستند از پس بحران ویروس کرونا برآیند ، تصمیم به تعطیلی گرفتند.

خبر مرتبط  رسوایی مالیاتی ترامپ "هیچ چیز برگر" نیست زیرا همه شرکت های بزرگ آمریکایی و نخبگان ایالات متحده اینگونه عمل می کنند - گزارش Keizer RT - اخبار تجاری RT

“اینها افرادی هستند که تصمیم گرفتند فقط تجارت خود را تعطیل کنند و متقاضی این وام های PPP نباشند یا ممکن است یکی از این وام های PPP را دریافت نکرده باشند ، زیرا ، به یاد داشته باشید ، JPMorgan و بانک های بزرگ بیشترین پول را به آنها داده اند مشتریان ” استیسی هربرت گفت.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید