ترامپ سعی می کند پکن را به گوشه ای بچرخاند … اما شراب استرالیایی چه ارتباطی با آن دارد؟ RT’s Boom Bust متوجه می شود – اخبار کسب و کار RT

در حالی که ممکن است دوره ریاست جمهوری دونالد ترامپ در حال پایان باشد ، دولت او همچنان اقدامات سختگیرانه ای را برای به خطر انداختن اقتصاد چین انجام می دهد. اکنون ، بیش از واردات شراب استرالیا.

در اوایل سال جاری ، مقامات چین با استناد به ادعایی ، یک تحقیق ضد دامپینگ برای واردات شراب استرالیا آغاز کردند “صدمه به صنعت داخلی”. این اقدام در حالی انجام شد که تاجران شراب چینی فروشندگان استرالیایی را به ریختن شراب ارزان در بازار چین متهم کردند.

خبر مرتبط  Cineworld این هفته تمام سینماهای ایالات متحده و انگلیس را تعطیل می کند و 45000 شغل را در معرض خطر قرار می دهد - RT Business News

به گفته مقامات ارشد دولت ترامپ ، واشنگتن برای اقدامات جدی و جدی علیه چین تلاش می کند. کاخ سفید به دنبال برنامه بلند پروازانه خود خواستار ایجاد یک اتحاد غیررسمی از کشورهای غربی برای مقابله به مثل است که چین از قدرت تجاری خود برای سرکوب شرکای خود استفاده می کند.

خبر مرتبط  اقتصاد ایالات متحده یک هولوگرام است که از الگوهای رفتاری مانند تسلا - Max Keizer - RT Business News تشکیل شده است

https://www.youtube.com/watch؟v=vI2YriJ3gsM

میزبان Boom Bust ، برنت جابور ، در مورد آخرین اقدام ایالات متحده با میزبان مشترک بن سوان بحث می کند.

“البته ایالات متحده احساس می کند که بدون درگیر شدن در آن هیچ اتفاقی در سراسر جهان نمی تواند رخ دهد” سوان می گوید ، با اشاره به اینکه چین در حال حاضر در همه جهان بر مسائل تجاری جهان تسلط دارد.

در این قسمت همچنین آخرین اقدامات تنبیهی ترامپ با هدف نزدیک به 90 شرکت هوافضا و سایر شرکتهای چینی به دلیل ادعای ارتباط آنها با ارتش چین بررسی شده است. دولت آمریكا در حال برنامه ریزی برای محدود كردن شركت های چینی در خرید طیف وسیعی از كالاها و فناوری های آمریكایی است.

خبر مرتبط  بیت کوین با رسیدن به 18000 دلار رکورد بالا می زند - RT Business News

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید