ترامپ سرزنش فاکس نیوز – RT Business News را در حالی انجام می دهد که سرمایه گذاران سهام فناوری را می فروشند

سرمایه گذاران سهام فناوری را پس انداختند و همه شاخص های بازار سهام ایالات متحده را پس از بالاترین رقم یادداشت روز گذشته ، به شدت کاهش دادند. نفت و طلا نیز کاهش یافت ، زیرا تحلیلگران در توضیح علت فروش فرو رفتند.

میانگین صنعتی داو جونز پیش از آنکه روز پنجشنبه به عقب برگردد بیش از 1000 واحد افت کرد و با افت 808 واحدی در 28292،73 واحد افت 2.8 درصدی را تجربه کرد. S&P 500 با افت 3.5 درصدی در 3455.06 بسته شد ، در حالی که کامپوزیت Nasdaq با 5 درصد افت ، در 11458/10 واحد قرار گرفت.

این بدترین ضرر یک روزه برای Dow و S&P از ماه ژوئن و بیشترین افت برای Nasdaq از ماه مارس بوده است. این افت توسط گروه FAANG – فیس بوک ، اپل ، آمازون ، Netflix و Alphabet والدین گوگل – که از ابتدای ماه سپتامبر از ارزیابی های تاریخی بالا برخوردار بود ، کاهش یافت.

خبر مرتبط  چرا تلاش های ایالات متحده برای آسیب رساندن به شرکت های فن آوری چینی "پیشنهادی برای از دست دادن" است - RT Boom Bust بررسی می کند - RT Business News
همچنین در rt.com
“کلاهبرداری استفراغ” زیادی در اقتصاد ایالات متحده و بانک فدرال برای این کار شما را شارژ می کند – Max Keizerعلی رغم افزایش اعتماد به رایانه با افزایش روند همه گیر Covid-19 ، همه سهام فناوری با شکست روبرو شدند. سازنده پردازنده AMD ، سازنده کارت گرافیک انویدیا و حتی سازندگان نرم افزار کنفرانس تلفنی همه جا حاضر زوم شاهد افت سهام خود در طول روز بودند.

این افت 455 امتیازی روز چهارشنبه است “موج” برای داو اصلاح Nasdaq کم و بیش بود “قابل درک” با توجه به اینکه بسیاری از شرکتهای ذکر شده در هستند “ارزیابی پوچ” دیوید باهنسن ، مدیر ارشد سرمایه گذاری در گروه باهنسن مستقر در کالیفرنیا ، به یاهو فایننس گفت.

خبر مرتبط  قیمت نفت با شروع توافق قطع تولید اوپک + افزایش می یابد - RT Business News

طلا قبل از صعود به سمت عقب در طول روز ، به 1922 دلار در هر اونس کاهش یافته بود. معاملات آتی نفت نیز پایین آمد و هر بشکه نفت خام برنت با قیمت 43.15 دلار و نفت خام WTI با 40.22 دلار معامله شد.

“هیچ عنوان اصلی یا محرک واضحی برای سقوط وجود نداشت ، اما این سرمایه گذاران را به فکر فرو برد که آیا افت روز نشانه یک رویداد تاریخی دیگر در بازار است یا فقط کمی تلاطم در پرواز.” لیندزی بل ، استراتژیست ارشد سرمایه گذاری در آلی سرمایه ، به Business Insider گفت.

دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا ، در واکنش به این خبر اظهار داشت که افت بازارها ارتباطی با نظرسنجی های منتشر شده توسط فاکس نیوز دارد ، به نظر می رسد جو بایدن ، رقیب دموکرات وی ، برتری خود را در ایالت های مهم دارد.

خبر مرتبط  اقتصاد انگلیس بعد از بحران مالی سال 2008 ، بدترین ربع را به خود اختصاص داده است ؛ و این قبل از آن است که تأثیر کامل تاج ویروس شناخته شود - RT Business News

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید