ترافیک هوایی تا سال 2023 به سطح پیش از بیماری همه گیر نخواهد شد – IATA – RT Business News

انجمن بین المللی حمل و نقل هوایی (IATA) اعلام کرده است که تقاضای سفر هوایی بیش از 90 درصد در اروپا و ایالات متحده کاهش یافته است.

این هشدار داد که میزان تردد مسافر تا حداقل سال 2023 به سطح پیش از بحران بازگشت نخواهد کرد ، و خاطر نشان کرد: در صورت تمدید قفل و محدودیت سفر ، بهبود حتی کندتر خواهد شد.

“ما از دولت ها می خواهیم كه رویكردی مرحله ای برای شروع مجدد صنعت و پرواز مجدد داشته باشند.” الكساندر دو جونیك ، مدیر كل و مدیر عامل IATA ، به CNBC گفت ، امیدوار است كه برخی پروازها تا تابستان از سر گرفته شود.

به گفته وی ، هدف این است که تا پایان سه ماهه دوم بازگشایی و رونق بازار داخلی و باز کردن بازارهای منطقه ای یا قاره ای – مانند اروپا ، آمریکای شمالی یا آسیا اقیانوس آرام – تا سه ماهه سوم و بین پایتخت در پاییز .

خبر مرتبط  طلا و نقره به دلیل ضعف در چاپ پول بانک فدرال رزرو ، بیش از دلار آمریکا ضعیف تر می شوند - RT Business News
همچنین در rt.com
غول مسافرتی TUI علیرغم کمک مالی دولت ، قصد دارد 8،000 شغل را به خدمت بگیرد“بنابراین ، برای تابستان امیدواریم که پروازهایی در اروپا برگردد ، امیدوارم قیمت های جالب و روند کنترل بسیار ایمن داشته باشند.” د جونیاک گفت.

با این حال ، وی افزود که اگر دولت ها پس از ورود ، دوره قرنطینه اجباری 14 روزه را برای مسافران معرفی كنند ، امكان پذیر نیست. وی گفت: “ما با دولت ها طرفداری می كنیم كه اقدامات قرنطینه ای را انجام ندهند كه مردم را برای دو هفته كه به هرجایی می رسند ، حفظ كند. ما فکر می کنیم که کنترل بهداشتی و بهداشتی را که با دولت ها در حال بحث و گفتگو هستیم ، بی فایده است. “

رئیس اجرایی IATA همچنین گفت که دوره های قرنطینه به شرط آنكه ایرلاین ها و فرودگاه ها از اقدامات بهداشتی و نظارتی دقیق پیروی كنند ، به سادگی لازم نیست.

خبر مرتبط  جک ما نزدیک به 11 میلیارد دلار ضرر می کند چون چین نظارت بر امپراتوری تجارت خود را افزایش می دهد - RT Business News

وی افزود: “آیا داشتن هواپیما کامل و بدون خطر آلودگی امکان پذیر است؟ پاسخ ما بله است ، “ د جونیاک گفت ، وی گفت: “مشروط بر اینکه ما فرآیندهای کنترل و بهداشتی را برای مسافران درست قبل از پرواز انجام دهیم – با درخواست کنترل دما ، تعهد به پوشیدن ماسک ، تمیز کردن درست هواپیما و ضد عفونی صحیح ، با محدود کردن توزیع مواد غذایی در مواد بسته بندی شده قبل ، با محدود کردن چمدان کابین به یک چمدان برای جلوگیری از ازدحام بیش از حد فرآیند تخلیه و راهپیمایی. “
همچنین در rt.com
همه گیر کروناویروس برای هزینه های هواپیمایی جهانی 314 میلیارد دلار درآمد – IATAبسیاری از کشورها ، از جمله استرالیا ، نیوزلند ، چین ، اسپانیا و بالقوه انگلستان خواستار مسافرت های بین المللی برای دو هفته پس از رسیدن به کشور در قرنطینه هستند که درجات مختلفی از اجرای آن دارند. هنگ کنگ دستبندهای ردیابی تحت نظارت دولتی را صادر کرد که ورود آنها باید برای پوشیدن اطمینان حاصل کند که منطقه قرنطینه خود را ترک نمی کنند.

خبر مرتبط  اتحادیه اروپا Big Tech را مجبور به پلیس اینترنت یا جریمه های زیادی می کند - گزارش - RT Business News

خطوط هوایی جهانی که به دلیل زمین گیر شدن در سراسر جهان متحمل خسارات بی سابقه ای شده اند ، ناامید از سرگیری پروازها هستند. شرکت هواپیمایی یونایتد قصد دارد مسیرهای اروپا و چین را در ماه ژوئن برنامه ریزی کند ، در حالی که شرکت هواپیمایی کم هزینه اروپا Ryanair قصد دارد تا 1 ژوئیه 40 درصد از پروازهای خود را انجام دهد. از 16 ژوئن مسیرهای فرودگاه لوتون لندن را دوباره شروع می کند. لوفت هانزا در حال برنامه ریزی برای گسترش خدمات در ماه ژوئن است.

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید