ترافیک حمل و نقل بین چین و اروپا در سال 2020 به بالاترین سطح خود رسیده است – RT Business News

بر اساس اعلام گروه راه آهن ایالتی چین ، در سال 2020 رکورد 12،400 سفر قطار باری بین چین و اروپا انجام شده است. اپراتور راه آهن گفت که این 50 درصد نسبت به سال قبل افزایش یافته است.

به گفته این گروه ، ترافیک سال گذشته اولین باری بود که سفرهای قطار باری بین دو مقصد بیش از 10000 در سال بود.

خبر مرتبط  دومین فرودگاه شلوغ لندن ممکن است تا سال 2024 به سطح مسافرهای قبل از koronavirus بازگردد - RT Business News

داده ها نشان می دهد که این تعداد رکورد قطار در سال گذشته معادل 1.14 میلیون واحد کانتینری بیست فوت را حمل و نقل کرده است که 56 درصد نسبت به سال گذشته افزایش داشته است.
همچنین در rt.com
اولین قطار با تجهیزات پزشکی برای اروپا Wuhan را ترک می کند زیرا چین قفل شدن Covid-19 را آسان می کندخبر مرتبط  اقتصاد چین "لوکوموتیو" برای بهسازی جهانی پس از همه گیر - اقتصاددان سوئیس - اخبار تجاری RT

CCTV گزارش داد: این قطارهای باری بیش از 90 شهر در بیش از 20 کشور اروپایی را تحت پوشش قرار داده است و همکاری بین المللی را در کنترل و پیشگیری از اپیدمی بسیار تقویت می کند. درمجموع ، 76000 متریک تن یا 9.31 میلیون واحد تجهیزات پیشگیری و کنترل اپیدمی از چین به ایتالیا ، آلمان ، اسپانیا ، جمهوری چک ، روسیه ، لهستان ، مجارستان ، هلند ، لیتوانی و بلژیک تحویل داده شد.

خبر مرتبط  Boeing برای شروع مجدد تولید در کارخانه ایالت واشنگتن هفته آینده به دلیل رنج شرکت در میان خاموش شدن Covid-19 - خبرنامه RT Business

عملکرد راه آهن قطارهای باری چین-اروپا می تواند همکاری جهانی را برای مبارزه با بیماری همه گیر کوید تسهیل کند ، گروه راه آهن ایالتی چین گفت.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید