تحلیلگر – RT Business News – قیمت طلا می تواند طی دو سال به 3500 دلار برسد

قیمت طلا در هفته جاری با افزایش اشتهای سرمایه گذاران نسبت به دارایی های بی پناه ، به اوج خود رسیده است. کارشناسان پیش بینی می کنند که اجرای حماسه همچنان ادامه یابد و طلا برای عبور از اوج های عطف جدید.

قیمت کالا در روز دوشنبه به بیش از 1940 دلار در هر اونس رسید (بیش از اوج در سپتامبر 2011) در میان نگرانی های مربوط به همه گیر Covid-19 و تنش ها بین ایالات متحده و چین. معاملات آن از ساعت 12:50 بعد از ظهر روز سه شنبه با قیمت 1.954.30 دلار معامله شد.

خبر مرتبط  بیشتر شرکت های روسی به دلیل قفل ویروس با ضررهای بزرگی روبرو هستند و در دریافت کمک های دولت مشکل دارند - RT Business News

“آنچه واقعاً قابل توجه است این است که چقدر سریع از آن 1،923 دلار ، که بالاترین قیمت قبلی بود ، گذشت. چیز دیگری که … بسیار ، بسیار مهم بود این واقعیت است که $ 1800 ، و با سهولت مشابه ، “ گفت: باری داوز ، رئیس اجرایی شرکت مارتین ماین اوراق بهادار. “این در اصل به من می گوید که این یک بازار بسیار قوی است ،” او به CNBC گفت.
همچنین در rt.com
“جهانی که در حال فروپاشی دلار است به حالت اولیه” طلا “برمی گردد” – پیتر شیفخبر مرتبط  "سرمایه گذار افسانه ای جیم راجرز" - بزرگترین سرمایه گذار در تاریخ جهان "ایالات متحده" است - اخبار تجاری

داوس ادامه داد: “من به دنبال 3500 دلار در طی دو سال هستم.” “محتمل” اما قدرت اساسی این تظاهرات است “بسیار قابل توجه است.”

به گفته این مقام اجرایی ، بسیاری از طلا ها توسط آسیا و خاورمیانه جذب شده اند که غرب را ترک کرده است “در حاشیه ، کم وزن”.

“غرب باید موقعیت خود را دوباره بسازد و تنها راهی که آنها می توانند این کار را انجام دهند واقعاً با بالا بردن قیمت بالاتر است ،” او گفت.

خبر مرتبط  لهستان جریمه سنگینی به خط لوله گاز روسیه می زند که حتی از مرزهای آن عبور نمی کند - RT Business News

داوود افزود: موارد بسیاری وجود دارد که حرکت قیمت ها را در فلز گرانبها از جمله ارز و بسته های محرک کوراو ویروس به همراه دارد. “در پایان روز ، این فقط یک بازار بسیار محکم خواهد بود ، به ویژه با توجه به اینکه بانک های مرکزی طی چند سال گذشته طلای بیشتری خریداری کرده اند.”

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید