تحلیلگر بازار به Boom Bust می گوید: ایالات متحده باید سریعاً محرک های بیشتری را قبل از آمدن اقتصاد تصویب کند.

اتحادیه اروپا روز سه شنبه سرانجام با بسته تاریخی کمک 750 میلیارد یورویی Covid-19 موافقت کرد. در همین حال ، در ایالات متحده نیز همین اقدامات منقضی شده و مذاکرات در مورد بسته محرک جدید در حال انجام است.

Boom Bust RT با مدیر عامل تحقیقات Transformity Tobin Smith به بحث درمورد پاسخ دولتها به بیماری همه گیر پیوست.

خبر مرتبط  ایالات متحده ممکن است بیش از 100 شرکت چینی و روسی را با محدودیت تجاری به دلیل ادعای روابط نظامی مورد ضرب و شتم قرار دهد - گزارش - RT Business News

“مقدار زیادی از درآمد دولت در اروپا از مالیات بر ارزش افزوده است که ما در ایالات متحده نداریم ،” اسمیت می گوید. او به این نکته اشاره می کند وی گفت: “در ایالات متحده ، 31 میلیون نفر داریم که امروز از نیروی کار 50 میلیون نفری کار نمی کنند. این مانند پنج برابر بیشتر از آنچه در دوران رکود اقتصادی داشتیم. ”

به گفته اسمیت ، ایالات متحده چنین چیزی را ندارد “ظرفیت دریافت واکسن تا کنون ، بنابراین باید برنامه ریزی کنیم تا سال آینده …”

این هفته 600 دلار در منافع بیکاری فدرال که بیش از 25 میلیون آمریکایی دریافت کرده اند پایان خواهد یافت. “بنابراین ، دولت باید چیزی را تصویب کند و آنها باید سریع آن را تصویب کنند ،” اسمیت می گوید. “شما می بینید جهان به سرعت در حال سقوط در ایالات متحده است زیرا به طور ناگهانی ، مردم از هزینه های خود جلوگیری می کنند.”

https://www.youtube.com/watch؟v=R-fh0Hu6ZXM

خبر مرتبط  ثروت میلیاردرهای آمریکایی در طی همه گیری 565 میلیارد دلار افزایش می یابد در حالی که میلیون ها نفر شغل خود را از دست می دهند - RT Business News

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید