تحلیلگر بازار انرژی به Boom Bust – RT Business News گفت ، پایان کار آمیختگی ایالات متحده از آنجایی که می دانیم احتمالاً اجتناب ناپذیر است

ریک روول ، مدیرعامل شرکت Sprott US Holdings به RT’s Boom Bust گفت: بازگرداندن رونق شیل در ایالات متحده بسیار بعید است زیرا اکثر شرکت های فعال در این صنعت به دلیل بالا رفتن هزینه های سرمایه ، با ورشکستگی روبرو خواهند شد.

این تحلیلگر معتقد است که علیرغم اینکه قیمت های ناخالص از پایین ترین سطح آوریل دوباره صعود کرده است و سطح صعودی آن حتی بیشتر شده است ، اما تجمع تغییر نخواهد کرد.

خبر مرتبط  هند امیدوار است که واردات نفت از ایران و ونزوئلا را از سر بگیرد - RT Business News

“پایان صنعت شیل ایالات متحده همانطور که می دانیم احتمالاً اجتناب ناپذیر است ،” او گفت. “برخی از تولید کنندگان بسیار کارآمد وجود دارند و برخی از تولید کنندگان شیل نیز به خوبی عمل می کنند ، اما من گمان می کنم که ما در شیل ورشکستگی های زیادی خواهیم دید.”

https://www.youtube.com/watch؟v=pLWTfn6S2ys

خبر مرتبط  بیشتر شکلات های جهان از طریق کار 1.5 میلیون کودک ، بعضی از آنها تا پنج سال - مطالعه - RT Business News

صنعت نفت و گاز آمریكا پس از 10 سال از هزینه های پائین سرمایه به مدت 10 سال بهره مند نشده است ، با هزینه های بالاتری روبرو است كه در نهایت شركت های شیل را تحت تأثیر قرار می دهد. طبق روال ، رقیبان ضعیف و کم کارتر در 18 یا 24 ماه آینده در میان آشفتگی های طولانی در بازار شیل ایالات متحده زنده نخواهند ماند.

خبر مرتبط  آمار و ارقام صنعت به RT - RT Business News گفتند که کمکهای مالی گسترده در ایالات متحده امری اجتناب ناپذیر اما بهبودی که هنوز یک رویای دور از ذهن بوده است

“ما به طور منظم هزینه های بدهی و حقوق صاحبان سهام را در صنعت نفت و گاز آمریكا شاهد خواهیم بود كه باعث می شود بازگرداندن رونق شیل ، كه ما دو یا سه سال پیش دیدیم ، بسیار بعید است.” تحلیلگر گفت:

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید