تحلیلگر ارشد تحقیقات به Boom Bust گفت: سهام با وجود هرج و مرج جهانی ادامه خواهد یافت

این هفته بازارها پس از شیوع coronavirus روند بازگشایی مجدد را آغاز کردند. در همین حال ، به دنبال نزدیک به دو هفته اعتراض در برابر بی عدالتی های نژادی ، تنش ها همچنان در کشور زیاد است.

گفتگوی بوم بوست با مدیرعامل تحقیقات تحولات توبین اسمیت در مورد تجمع بازار سهام و اینکه آیا این روند ادامه خواهد یافت یا خیر.

خبر مرتبط  بانک فدرال FIERCEST WILDFIRE را تنظیم کرد که از کنترل کل اقتصاد ایالات متحده خارج می شود - پیتر شیف - RT Business News

“من انتظار دارم که این ادامه یابد ،” اسمیت می گوید ، توضیح می دهد که بازار معمولاً به بهترین اطلاعاتی پاسخ می دهد که بد نیست همانطور که در ابتدا فکر می شد.

به گفته وی ، هنگامی که سرمایه گذاران یا تجار شروع به فکر کردن در مورد آنچه می خواهند انجام دهند ، “آنها این روایت منفی را می سازند ، و قطعه ای که روایت منفی در آن دمیده می شود.”

اسمیت می افزاید: “اگر کسی در تلاش بود تا بفهمد چه اتفاقی خواهد افتاد ، آنها در پشت بازار قرار دارند. اگر زندگی کنید باید در یک دنیای واقعی زندگی کنید [are] به سرمایه گذاری پول می پردازیم ، و در دنیای واقعی اکنون بهتر از گذشته خواهد بود. “

https://www.youtube.com/watch؟v=43PSrV5hGCA

خبر مرتبط  ژاپن شرط بزرگی در گاز طبیعی مایع موزامبیک - RT Business News

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید