تحلیلگر ارشد تحقیقات به Boom Bust می گوید: همه گیری کویدید فقیر را فقیرتر و ثروتمندتر خواهد کرد – RT Business News

صندوق بین المللی پول پیش بینی خود از رشد جهانی را برای سال 2020 اصلاح کرده و نسبت به بهبود “طولانی ، ناهموار و نامطمئن” هشدار داده است.

این گزارش می گوید ، چشم اندازها در برخی از بازارهای در حال ظهور و اقتصادهای در حال توسعه به طور قابل توجهی بدتر شده است.

Boom Bust RT با مدیر عامل تحقیقات تحول ، توبین اسمیت ، در مورد آنچه می توان برای خنثی کردن بحران جهانی انجام داد صحبت می کند.

خبر مرتبط  مالیات گوشت برای نجات کره زمین؟ کارشناسان بهداشت انگلیس خواستار اخذ مالیات جدید برای مواد غذایی با تأثیرات شدید محیطی - اخبار تجاری RT هستند

“به طور كوتاه مدت ، اگر كاملاً هماهنگ تلاش كنیم ، می توانیم 1-2 تریلیون دلار از آنچه” اوراق قرضه سبز “می نامیم و توسط پروژه های انرژی پشتیبانی می شوند و پایدار و ماندگار هستند ، افزایش دهیم. او می گوید

صندوق بین المللی پول به ما می گوید که جداگانه کار نمی کند ، “همه گیری همه را تحت تأثیر قرار داده است ، این فقط یک کشور نیست ، واضح است که همه کشورها هستند ،” اسمیت اشاره می کند.

خبر مرتبط  اتحادیه اروپا تعرفه کالاهای ایالات متحده را به ارزش 4 میلیارد دلار بیش از کمک بوئینگ دریافت می کند - RT Business News

https://www.youtube.com/watch؟v=A1mY41fuHcE

او اضافه می کند که “متأسفانه ، در چنین شرایطی فقیر فقیرتر ، ثروتمند ثروتمندتر می شود.”

رئیس اجرایی در مورد برنامه هایی مانند ایالات متحده صحبت می کرد که قبلاً آفریقایی ها را برای تحصیل به ایالات متحده می آورد ، اما اکنون قانونی وضع شده است که این امر را کاهش می دهد. اسمیت می گوید ، همه کشورهای جهان باید به افراد فقیر کمک کنند تا از بحران خارج شوند ، فقط در این صورت ما اقتصاد بهتری برای همه خواهیم داشت.

خبر مرتبط  اقتصاد انگلیس به دلیل بیماری همه گیر Covid-19 در 40 سال بدترین رنج را تجربه کرده است - RT Business News

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش RT مراجعه کنید