تحلیلگر ارشد تحقیقات به Boom Bust می گوید: همه گیری کویدید فقیر را فقیرتر و ثروتمندتر خواهد کرد – RT Business News

صندوق بین المللی پول پیش بینی خود از رشد جهانی را برای سال 2020 اصلاح کرده و نسبت به بهبود “طولانی ، ناهموار و نامطمئن” هشدار داده است.

این گزارش می گوید ، چشم اندازها در برخی از بازارهای در حال ظهور و اقتصادهای در حال توسعه به طور قابل توجهی بدتر شده است.

Boom Bust RT با مدیر عامل تحقیقات تحول ، توبین اسمیت ، در مورد آنچه می توان برای خنثی کردن بحران جهانی انجام داد صحبت می کند.

خبر مرتبط  اقتصاد جهانی "برای مدت طولانی" به سطح قبل از همه گیری باز نخواهد گشت - Deutsche Bank - RT Business News

“به طور كوتاه مدت ، اگر كاملاً هماهنگ تلاش كنیم ، می توانیم 1-2 تریلیون دلار از آنچه” اوراق قرضه سبز “می نامیم و توسط پروژه های انرژی پشتیبانی می شوند و پایدار و ماندگار هستند ، افزایش دهیم. او می گوید

صندوق بین المللی پول به ما می گوید که جداگانه کار نمی کند ، “همه گیری همه را تحت تأثیر قرار داده است ، این فقط یک کشور نیست ، واضح است که همه کشورها هستند ،” اسمیت اشاره می کند.

خبر مرتبط  بازارهای اروپایی نگرانی های مربوط به محرک اتحادیه اروپا و تأخیر در مصرف داروی کروناویروس را غرق می کنند - RT Business News

https://www.youtube.com/watch؟v=A1mY41fuHcE

او اضافه می کند که “متأسفانه ، در چنین شرایطی فقیر فقیرتر ، ثروتمند ثروتمندتر می شود.”

رئیس اجرایی در مورد برنامه هایی مانند ایالات متحده صحبت می کرد که قبلاً آفریقایی ها را برای تحصیل به ایالات متحده می آورد ، اما اکنون قانونی وضع شده است که این امر را کاهش می دهد. اسمیت می گوید ، همه کشورهای جهان باید به افراد فقیر کمک کنند تا از بحران خارج شوند ، فقط در این صورت ما اقتصاد بهتری برای همه خواهیم داشت.

خبر مرتبط  اتحادیه اروپا برای جلوگیری از ترک سایر کشورها ، Brexit را برای انگلستان سخت می کند ، اتحادیه تجارت آمریکایی انگلیس به Boom Bust گفت - RT Business News

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش RT مراجعه کنید