تحقیقات گروه تجاری نشان می دهد افزایش نرخ مالیات شرکت بایدن می تواند میلیون ها شغل را از بین ببرد – RT Business News

تحقیقات جدید انجمن ملی تولیدکنندگان ایالات متحده (NAM) نشان داد که در صورت افزایش نرخ مالیات شرکت ها به 28 درصد و اعمال سیاست های دیگر ، در طی دو سال اول حدود یک میلیون شغل از بین خواهد رفت.

مطالعه، که توسط اقتصاددانان دانشگاه رایس برای NAM انجام شد ، تأثیر افزایش نرخ مالیات شرکت ها را محاسبه کرد. این گزارش گفت که تولید داخلی جهانی (GDP) تا سال 2023 117 میلیارد دلار ، در سال 2026 190 میلیارد دلار و در سال 2031 119 میلیارد دلار کاهش خواهد یافت.

طبق این طرح که توسط وزارت خزانه داری آمریکا اعلام شده ، نرخ مالیات شرکت ها می تواند از 21 درصد فعلی به 28 درصد افزایش یابد. دولت بایدن گفت که این افزایش نرخ مالیات شرکت های بزرگتر را با سایر اقتصادهای پیشرفته منطبق تر و نابرابری را کاهش می دهد. همچنین این میزان نسبت به قبل از کاهش مالیات ترامپ در سال 2017 که نرخ آن 35 درصد بود ، کمتر خواهد بود.

خبر مرتبط  طلا و نقره دوباره به ثمر می نشیند ، تحلیلگر سابق امور مالی به Keizer Report - RT Business News می گوید

وی افزود: “این مطالعه به ما كمك می دهد كه تولیدكنندگان از ساحل به ساحل از نظر كیفیت به شما چه می گویند: افزایش بار مالیاتی شركت ها در آمریكا به معنای كاهش مشاغل آمریكایی است. به طور دقیق در دو سال اول یک میلیون شغل از بین خواهد رفت “ رئیس جمهور و مدیر عامل NAM جی تیمونز گفت.

این مطالعه نشان داد که قانون مالیات 2017 منجر به 263000 شغل جدید در بخش تولید در سال 2018 شده است ، در حالی که دستمزد تولید در همان سال 3 درصد افزایش یافته و به روند صعودی خود ادامه می دهد.

خبر مرتبط  شرکت نروژی در معرض تهدید تحریم های آمریکا به Nord Stream 2 پشت می کند - RT Business News

کاخ سفید علاوه بر افزایش نرخ مالیات شرکت ها ، تغییرات قابل توجهی در چندین ماده مالیاتی بین المللی را که در تخفیف مالیات ترامپ وجود دارد ، پیشنهاد داد. از جمله بزرگترین تغییرات می توان به دو برابر شدن حداقل مالیات جهانی به 21٪ برای مجبور کردن شرکتها برای پرداخت مالیات با بازه وسیع تر درآمد در سراسر کشورها اشاره کرد.
همچنین در rt.com
Boom Bust بررسی می کند که برنامه زیرساختی $ 2 تریلیون بایدن چیستاین پیشنهادها از فرانسه و آلمان و همچنین ماریو دراگی ، نخست وزیر ایتالیا ، ریاست G20 در این سال حمایت شدیدی را دریافت کرد. دراگی گفت او بود “کاملا عقب است [the US] حداقل مالیات شرکتی جهانی را درخواست کنید. “

وزیر اقتصاد و دارایی فرانسه ، برونو لومیر گفت که “توافق نامه جهانی در مورد مالیات بین المللی در حال حاضر در دسترس است. ما باید از این فرصت تاریخی استفاده کنیم. “

کشورها اکنون به منظور دستیابی به توافق در مورد اصلاح مالیات شرکت ها از طریق سازمان همکاری اقتصادی و توسعه (OECD) به موقع برای اجلاس ژوئیه وزرای دارایی G20 تلاش خواهند کرد.

خبر مرتبط  Boeing برای پایان دادن به تولید 747 Jumbo Jet پس از 50 سال - RT Business News

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید