تحریم های معتبر ایالات متحده و چین “تا حد زیادی نمادین” هستند ، رئیس اجرایی به بوم بوست RT می گوید – اخبار بازرگانی RT

روابط دو کشور بین ایالات متحده و چین همچنان رو به وخامت بود زیرا دو کشور مبادله دیگری از تحریم ها را رد و بدل کردند. Boom Bust در رابطه با عدم اطمینان اقتصادی جهانی ، این محدودیت ها را معنا می کند.

بنیانگذار و مدیر عامل شرکت مشاوره Optimas LLC ، اوکتاویو مارنززی می گوید ، “تاکنون ما شاهد نوع خاصی از وقوع اتفاقات بین ایالات متحده و چین هستیم.”

او توضیح می دهد که هر کشور به ترتیب ، افراد خاص ، افراد مرتبط سیاسی را تحت تحریم قرار داده است. واشنگتن رئیس اجرایی هنگ کنگ را تحریم کرد. چینی ها برخی از سناتورهای آمریکایی مانند مارکو روبیو (آر-فلوریدا) و تد کروز (R-Texas) را تحریم کرده اند.

خبر مرتبط  پیتر شیف به Boom Bust گفت: - از تجمع بازار سهام هیجان زده نشوید ، و این حتی بدتر هم خواهد شد - RT Business News

“کاملاً مشخص نیست که این تحریم های چین واقعاً از چه چیزی تشکیل شده اند ،” او گفت. “من فکر نمی کنم تد کروز حساب های بانکی زیادی در چین داشته باشد که توسط دولت چین بسته می شوند یا تصرف می شوند.”

https://www.youtube.com/watch؟v=qbDUZOvR4dI

مرنززی خاطرنشان كرد كه كاملاً مشخص نیست كه این مجازاتها در عمل به چه معناست ، افزود: “من فکر می کنم در این مرحله تا حد زیادی نمادین است” ، و ابراز امیدواری که اقدامات در این مرحله نمادین بمانند.

خبر مرتبط  رولز رویس برای زنده ماندن از همه گیر کورو ویروس 9000 شغل ، بیشتر در انگلستان ، کاهش داده است - RT Business News

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش RT مراجعه کنید