تحریم های آمریکا در مورد خط لوله گاز روسیه غیرقانونی و “حمله به حاکمیت اروپا” – عضو بوندستاگ به RT – RT Business News

كلاوس ارنست ، رئیس كمیته امور اقتصادی و انرژی بوندستاگ ، به RT گفت: تحریم های جدید واشنگتن كه خط لوله نورد استریم 2 روسیه را هدف گرفته است ، “كاملاً قابل قبول نیست”.

وی توضیح داد که تحریم ها می توانند اتمام پروژه را متوقف کنند و در صورت عدم پایان خط لوله ، “این قیمت گاز را در اتحادیه اروپا افزایش می دهد.”

وی گفت: “ایالات متحده در تلاش است تا منافع اقتصادی خود را از طریق تحریم های غیرقانونی فرازمینی ، که آن را به شرکا و متحدین خود هدایت می کند ، تحقق بخشد. من این را حمله به حاکمیت اروپا می دانم. این اقدامات به طور جدی به روابط بین اقیانوس اطلس آسیب می رسانند ، “ ارنست را توضیح داد.

خط لوله جدید North Stream 2 “امنیت اروپا یا آمریكا را تحت الشعاع قرار نمی دهد ،” ارنست با بیان این مطلب افزود: “خطر واردات از آلمان به همان اندازه خطرناک نیست ، که دولت ترامپ سال گذشته آن را تهدیدی برای امنیت ایالات متحده خواند.”
همچنین در rt.com
Nord Stream 2: ژئوپلیتیک ، اقتصاد یا احساسات؟خبر مرتبط  چین پس از منع واردات استرالیا ، به دنبال کک زغال سنگ به مغولستان است - RT Business News

وی گفت: “من اطمینان دارم كه آمریكا فقط با ایجاد اختلال در مناسبات انرژی اتحادیه اروپا و روسیه ، سعی در وارد كردن گاز گران قیمت LNG خود به بازار اروپا دارد. با این کار آنها منافع اقتصادی و ژئوپلیتیکی آلمان و اروپا را نقض می کنند ، زیرا آنها دوستان اروپایی خود را از خرید گاز ارزان روسیه و حفظ روابط خوب با همسایه شرقی خود باز می دارند. “

دولت آلمان “باید هر زمان که با مقامات یا سیاستمداران آمریکایی صحبت می کنند ، دخالت های آمریکا را به وضوح و به شدت رد کند.” طبق ارنست

آنها باید توضیح دهند که چرا سیاست تحریم آمریکا غیرقانونی است و چرا منافع اروپایی را نقض می کند ، این یک رابطه قوی و صلح آمیز با روسیه و آزادی خرید بنزین آنها در هر کجا می خواهد.

وی توضیح داد که برلین باید با اقدامات متقابل مؤثر پاسخ دهد. باید بحث کند “تعرفه های مجازاتی” علیه شکستن گاز با شرکای اتحادیه اروپا و متقاعد کردن آنها به اقدامات جمعی علیه تلاش های ایالات متحده برای نقض حاکمیت اتحادیه اروپا.

خبر مرتبط  تبدیل BEER به انرژی - RT News News

آلمان همچنین باید از ریاست اتحادیه اروپا برای بحث در مورد روابط دوباره با ایالات متحده و همچنین تجدید نظر در مورد تحریم های اتحادیه اروپا علیه روسیه استفاده کند “در اسرع وقت،” او گفت.
همچنین در rt.com
داستان 5 خط لوله اصلی ، رابطه عشق و نفرت اروپا با انرژی روسیه را توضیح می دهد“اگر ما فقط نقض مداوم حقوق بین الملل را که ایالات متحده در تلاش برای تحقق منافع خود است ، بپذیریم ، آنها احساس می کنند که در آینده بیشتر بتوانند این کار را انجام دهند. سیاست فعلی تحریم های آمریکا تهدیدی برای حاکمیت آلمان و اروپا است و ما باید در مقابل آن بایستیم. “

ارنست خاطرنشان کرد که در حالی که برخی از کشورهای اروپای شرقی هستند “هنوز از نفوذ روسیه می ترسند و موضع طرفدار ایالات متحده را در برابر جریان شمالی 2 اتخاذ می کنند.” پیدا کردن یک استراتژی مشترک دشوار اما غیرممکن نخواهد بود. “با این وجود ، من فکر می کنم دولت آلمان باید تمام تلاش خود را برای متقاعد کردن شرکای اروپایی خود مبنی بر اینکه باید با هم از اقتدار خود دفاع کنیم.”

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید

خبر مرتبط  چین همزمان با انتخابات نزدیک به واردات نفت خام ایالات متحده افزایش می یابد - RT Business News