تحت فشار تحریم های ایالات متحده ، روسیه ظرف 10 دهه بر چین در تولید طلا غلبه خواهد کرد – فیچ – RT Business News

Fitch Solutions پیش بینی کرده است که روسیه با توجه به گسترش تحریم های ایالات متحده ، تولید طلا و ذخایر خود را افزایش می دهد. این منجر به رشد تولید طلای روسیه خواهد شد که از سال 2029 بر چین غلبه کرده است.

وی افزود: “افزایش خطر بانک های دولتی روسیه از برخورد با دارایی های فرقه دلاری همه با هم متوقف می شوند زیرا روابط دو جانبه متوقف می شود و به بانک مرکزی روسیه فشار می آورد تا دارایی های طلا را افزایش دهد. تا زمانی که تنش ها با ایالات متحده باقی بماند ، تقاضای داخلی برای طلا همچنان باقی خواهد ماند. “ گزارش را گفت

طبق گفته فیچ ، تولید طلای روسیه از 11.3 میلیون اونس در سال 2020 به 15.5 میلیون اونس در سال 2029 افزایش می یابد ، این به معنای افزایش 3.7 درصدی سالانه در این دوره است. این بدان معنی است که روسیه 11.6 درصد از تولید جهانی طلا را در مقابل 10.6 درصد امروز به خود اختصاص می دهد.

خبر مرتبط  روسیه و عربستان سعودی آماده افزایش عمیق تر کاهش تولید در اوپک + برای افزایش قیمت نفت - RT Business News

در مورد چین ، فیچ اظهار داشت كه تولید مقررات طلا با مقررات سختگیرانه زیست محیطی درباره زباله های جامد از جستجوی طلا به چالش كشیده شده است ، و این منجر به بسته شدن معادن طلا و كاهش تولید در استانهای بزرگ تولید از جمله شاندونگ ، جیانگشی و هونان شده است.
همچنین در rt.com
روسیه تولید طلا را افزایش داده و به ذخایر شمش عظیم کشور افزوددر همین زمان ، سالها معدنکاری فشرده طلا نیز منجر به ریزش ذخایر و توقف تولید در مناطق مختلف از جمله چینگهای و گانسو شده است.

فیچ انتظار دارد که تولید طلای چین بین سالهای اخیر و 2029 رکود کند ، به طور متوسط ​​0.2 درصد رشد سالانه. وی گفت: “این در مقایسه با میانگین رشد سالانه 3.1 درصد در دوره 10 ساله قبلی ، دارای یک روند کاهشی قابل توجه است. با این وجود ، این کشور با حاشیه قابل توجهی بزرگترین تولید کننده سنگ معدن طلا باقی خواهد ماند. ”

در این گزارش اشاره شده است که افزایش سرمایه گذاری چین در معادن طلای خارجی به این کشور کمک می کند تا وضعیت تولیدکننده برتر خود را حفظ کند.

خبر مرتبط  مدیر دارایی پس از آنکه قیمت شمش در دهه گذشته بالا می رود ، گفت: "طلا بیت کوین واقعی است" - RT Business News

“معاملات کلیدی در سال های اخیر شامل خرید 50 درصد سهام معدن Veladero در آرژانتین از شرکت Barrick Gold با قیمت 960 میلیون دلار از شرکت چینی” شاندونگ گلد “است. شرکت ها همچنین با هم در فعالیت های اکتشافی در منطقه کار خواهند کرد. “ در این گزارش آمده است
همچنین در rt.com
“کشورهای هوشمند قبل از سقوط دلار آمریکا طلا جمع می شوند” – گزارش Keizer RTخبر مرتبط  هند بررسی ضد انحصاری سو intoاستفاده ادعای Google در بازار تلویزیون های هوشمند را آغاز می کند - گزارش - RT Business News

“در سال 2017 ، Zijin Mining معادل 1.2 میلیون دلار (میلیون اونس) از طلا تولید کرد ، طبق گزارش ها 10.2 درصد از کل تولید چین است.”

به طور کلی ، طبق گفته فیچ ، رشد جهانی تولید معدن طلا به دلیل بالاتر بودن قیمت طلا و ادغام بین شرکتهای بزرگ معدنی ، طی سالهای آینده رو به رشد خواهد بود.

“ما پیش بینی می کنیم تولید جهانی طلا از 106moz در سال 2020 به 133moz تا سال 2029 افزایش یابد ، به طور متوسط ​​2.5٪ رشد سالانه”. گزارش پیش بینی شده “این می تواند یک شتاب از رشد متوسط ​​فقط 1.2 درصد در طول 2016-2019 باشد.”

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید