تجمع وال استریت در مورد امید واکسن Covid-19 و نوید تزریق پول نقدی بیشتر – Fed Business News

سهام آمریكا روز دوشنبه در خبرهای تولیدكننده داروی مدرن درمورد واكسن كروناویروس بالقوه و وعده تحریک مالی و پولی بیشتر برای حمایت از اقتصاد ایالات متحده افزایش یافت.

میانگین صنعتی داو جونز با 800 امتیاز یا بیشتر از سه درصد بالاتر بود. S&P 500 شرکتهای برتر 500 آمریکایی سه درصد افزایش یافت ، در حالی که کامپوزیت Nasdaq سنگین فنی 2.5 درصد پیشرفت کرد. کالاها در روز دوشنبه نیز رو به افزایش بودند و معیار نفت خام ایالات متحده West Texas Intermediate نزدیک به 12 درصد به 33 دلار در هر بشکه رسید.

خبر مرتبط  ایالات متحده آخرین تلاش خود را برای منجمد کردن Nord Stream 2 می کند زیرا پروژه عظیم گازرسانی به پایان می رسد - RT Business News

هنگامی که مدرن گزارش نتایج تشویقآمیز آزمایش ایمنی انسان از واکسن بالقوه Covid-19 را اعلام کرد ، افزایش ارزش سهام افزایش یافت. این شرکت گفته است که پس از دو دوز ، هر 45 شرکت کننده در آزمایش ، آنتی بادی های کورو ویروس ایجاد کرده اند. سهام مدرن امروز 30 درصد در سطح آزاد صعود کرد.
همچنین در rt.com
با شروع کشورها برای کاهش محدودیت های coronavirus ، قیمت های نفتی با افزایش تقاضا روبرو می شوندخبر مرتبط  چین قصد دارد تا پایان سال 600،000 ایستگاه 5G را نصب کند - گزارش ها - خبرنامه RT Business

جروم پاول ، رئیس فدرال رزرو در مصاحبه با سی بی سی یکشنبه شب گفت که ممکن است بانک مرکزی و کنگره ایالات متحده از طریق رکود کرونوروس نیاز به حمایت بیشتری از اقتصاد آمریکا داشته باشند.

ما هر کاری که می توانیم انجام داده ایم. اما من می گویم که با شلیک بلند مهمات نیستیم. نه ، واقعاً محدودیتی برای کارهایی که می توانیم با این برنامه های وام دهی انجام دهیم ، نداریم. ” پاول گفت.

خبر مرتبط  سهم شیر از LNG قطبی روسیه به مقصد آسیا - RT Business News

وی افزود که او است “بسیار با اعتماد به نفس” اقتصاد این کشور از بازگشت به بحران کنونی جلوگیری خواهد کرد و هشدار می دهد که تا زمان ایجاد واکسن کروناویروس ممکن است به طور کامل بهبود نیابد.

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید