تجاوز آمریكا علیه چین برای مقصر دانستن آنچه در هونگ كنگ رخ می دهد – اقتصاددان به رونق بوست RT – خبرنامه RT Business

یک تحلیلگر به RT می گوید ، سیاست های ضد چینی دولت ترامپ از جمله تعرفه ها و حمله به غول ارتباطات Huawei ، دولت چین را مجبور کرده است تا چنگال خود را نسبت به هنگ کنگ محکم کند.

جفری تاکر از انستیتوی تحقیقات اقتصادی آمریکا در گفتگو با بوم بوست RT در مورد تحولات قلمرو چین پس از وضع قانون امنیت ملی ، گفت كه هنوز مشخص نیست كه این لایحه چه تاثیری بر اقتصاد خواهد گذاشت. برخی از مشاغل که در هنگ کنگ فعالیت می کنند اکنون نگران هستند که می توان با نقض برخی از مقررات در قانون ، مجازات های مختلفی از جریمه تا مصادره وجوه مختلف روبرو کرد.

خبر مرتبط  در حالی که ویروس کرونا ویروس کرونا همچنان بازارهای خودرویی اروپا را به سمت پایین سوق می دهد ، فروش اتومبیل روسیه مجدداً افزایش یافت - RT Business News

وی افزود: “ایالات متحده با تشدید مشکلات با چین ، از تمام اعمال نفوذ در این زمینه دست برداشته است.” مدیر تحریریه با بیان اینکه این قانون می تواند موانعی را برای شرکت ها ایجاد کند ، گفت.

https://www.youtube.com/watch؟v=EejSV2CdDDI

این تحلیلگر معتقد است که ایالات متحده نتوانسته است توسعه شرکت های خصوصی در چین را پس بگیرد و در عوض پکن را به دلیل تلاش برای اتخاذ یک مدل بنگاه آزاد مجازات کرد.

خبر مرتبط  قیمت نفت در میان کاهش تولید اوپک + با عدم قطعیت مواجه شد - RT Business News

“از بسیاری جهات ، سرزنش آنچه در حال حاضر در هنگ کنگ اتفاق می افتد ، واقعاً باید بخشی از واشنگتن دی سی باشد. سالهاست که این یک حمله پس از دیگری بوده است … چین را اذیت کرده و نفوذ ما را تجزیه می کند. “ تاکر اشاره کرد.

خبر مرتبط  صنعت حمل و نقل هوایی در چین 5 میلیارد دلار از همه گیر کورو ویروس گرفته است - RT Business News

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش RT مراجعه کنید