تجارت طلا با کاغذ اکنون از کل ذخایر آلمان بزرگ است – RT Business News

قیمت صندوق های مبادله ای طلا (ETF) در روز سه شنبه با معادل 1733 دلار در هر اونس پس از عقب نشینی اخبار مربوط به واکسن کروناویروس بالقوه توسط سازنده مواد مخدر مدرن ، ثابت شد.

ETF های طلا با طلا فیزیکی برابر نیستند ، زیرا آنها فقط اوراق بهادار با حمایت کالایی هستند که برای ردیابی قیمت طلا طراحی شده اند.

شمش طلای ، که درست قبل از این خبر به هشت سال گذشته رسید ، هر اونس برای معامله گران دلار آمریکا 40 دلار از دست داد تا با شروع معاملات روز سه شنبه در لندن. همچنین بیش از دو درصد از بالاترین نرخ تمام وقت نرخ پوند انگلیس و ارز یورو افت کرده است.

خبر مرتبط  بحران ویروس کرونا برای اقتصاد روسیه به اندازه سقوط مالی 2008 نیست - الکسی کودرین به RT - اخبار تجاری RT

“طلا پس از خبرهای مدرن از نتیجه اولیه مثبت از آزمایش واکسن Covid-19 ، با نگرش بازرگانان فروخته شد.” جیم ویکوف ، تحلیلگر ارشد در Kitco.comبه MarketWatch گفت.
همچنین در rt.com
WTF ETF است؟ سرمایه گذاران که به جستجوی پناهگاه های امن ، “طلا کاغذ” را در شماره های ضبط می کنندبه گفته جان رید ، یک استراتژیست در شورای جهانی طلا در صنعت معدن ، با کاهش قیمت طلا یورو به زیر 1.600 یورو ، وجوه با فهرست اروپا قرار گرفت. “مسئول سهم شیر از ورود به ETF های با پشتوانه طلا.”

او به BullionVault گفت که برخلاف ماه ، ماه به روز ، “خرید صندوق های ذکر شده در ایالات متحده تاکنون در ماه مه حاکم بوده است.

Rhona O’Connell از کارگزاران INTL FCStone توضیح داد که “اگر ETF های طلا یک بانک مرکزی بودند ، آنها با غلبه بر آلمان ، دومین دارنده بزرگ جهان بودند.”

آلمان که بزرگترین اقتصاد منطقه یورو است ، در میان دارندگان طلای مستقل در رتبه دوم ایالات متحده قرار دارد. براساس گزارش بوندسبانک آلمان ، 3،364 تن فلز بین فرانکفورت ، لندن و نیویورک تقسیم شده است.

خبر مرتبط  برنامه های بودجه روسیه نشان می دهد اقتصاد اکنون مهمتر از هزینه های نظامی است - RT Business News
همچنین در rt.com
تجمع وال استریت در مورد امید واکسن Covid-19 و قول تزریق پول بیشتر Fedداده های شورای جهانی طلا اکنون مقدار شمش هایی را برای حمایت از محصولات مبادله شده برای سرمایه گذاران که مایل به قرار گرفتن در معرض قیمت طلا هستند بالاتر از آن سطح قرار داده است.

خبر مرتبط  بوئینگ 737 MAX مشکل پس از تصادفات مرگبار به زودی می تواند به آسمان اروپا بازگردد - RT Business News

“به استثنای یک روز (23 آوریل) ، ETF های طلا اکنون 40 روز متوالی از تولیدات ETF طلا لذت می برند ،” روز دوشنبه O’Connell نوشت ، “برای افزودن خالص 341 تن.”

این تقاضا برابر با دو سوم از تولید معدن طلا در جهان از سال نو است و می آید “با توجه به تقاضای تقریبا صفر از خاورمیانه و آسیا ، که – بطور متوسط ​​بیش از 2010-2018 – 74٪ از تقاضای تولید طلا را به خود اختصاص داده است.”

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش RT مراجعه کنید