تجارت الکترونیکی ممکن است عامل توسعه مشاغل روسی در چین باشد – RT Business News

به گفته نماینده تجارت روسیه در این کشور ، خرده فروشان آنلاین می توانند به شرکتهای روسی کمک کنند تا حضور خود را در یکی از بزرگترین بازارهای مصرفی جهان ، چین ، گسترش دهند.

“مشاغل کوچک و متوسط ​​روسیه نباید بطور جداگانه راه خود را به بازار چین برسانند.” سرگئی اینیوشین در اوایل این هفته به رسانه های روسی گفت. “آینده متعلق به گسترش حضور روسیه در بازار چین با کمک اپراتورهای بزرگ تجارت الکترونیکی است.”

وی افزود: خرده فروشان می توانند تدارکات را در چین توسعه دهند و محصولات روسی را تأمین کنند.
همچنین در rt.com
Coronavirus متوقف نمی شود تجارت بین روسیه و چین را متوقف کندخبر مرتبط  روسیه تولید نفت را در ماه مه نزدیک به هدف اوپک + کاهش می دهد - RT Business News

غول تجارت الکترونیکی چینی Alibaba می تواند یکی از اصلی ترین محرک های تقویت همکاری تجاری بین دو کشور باشد. به گفته این نماینده تجارت ، مسکو با کنگلومرا در تماس نزدیک است و در تلاش است تا اپراتورهای چینی را برای افزایش محموله ها از روسیه به چین ترغیب کند.

سال گذشته ، علی بابا سرمایه گذاری مشترک با صندوق ثروت مستقل روسیه ، شرکت فناوری اطلاعات Mail.ru Group و یکی از پیشروترین اپراتورهای تلفن همراه داخلی ، MegaFon را آغاز کرد. با اعلام این معامله ، کریل دمیتریف ، رئیس صندوق سرمایه گذاری مستقیم روسیه (RDIF) گفت که این امکان را برای تأمین کنندگان روسی فراهم می کند تا به 1.5 میلیارد مشتری در چین و در سطح جهان برسند.

خبر مرتبط  بحران Coronavirus ، خانواده های فقیر انگلیس را بیشتر به بدهی سوق می دهد ... در حالی که ثروتمندتر می شوند - RT Business News
همچنین در rt.com
روسیه برای توسعه پروژه های قطب شمال و پمپ بنزین به چین باید لوله های 1.5 میلیارد دلاری خریداری کنداینیوشین همچنین خواستار ایجاد آن شد “یک بانک تمام عیار روسیه” در چین در برابر رشد روز افزون گردش مالی تجارت بین دو کشور که در سال گذشته از 110 میلیارد دلار فراتر رفت. این مقام گفت كه با توجه به اینكه مسكو و پكن قصد دارند حجم تجارت را طی سالهای آینده دو برابر كنند ، لازم است كه ساختاری برای انجام تسویه حساب های متقابل و حل مسائل مربوط به آن انجام شود.

خبر مرتبط  HSBC بانک برتر انگلیس "راه اندازی تله" برای هواوی چین در تحقیقات آمریکا را تکذیب کرد - اخبار بازرگانی RT

“یک بانک روسی مانند آن وظایف ارائه پشتیبانی از مشتریان را خواهد داشت ، به شرکت کنندگان در فعالیت های اقتصادی بین المللی کمک می کند ،” نماینده تجارت اشاره کرد. “ممکن است که در آینده نزدیک هم یک بانک روسی و هم یک زنجیره خرده فروشی روسی در چین ببینیم.”

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید