تبدیل BEER به انرژی – RT News News

Biogas نوعی از تولید انرژی است که به ندرت مورد توجه رسانه های اصلی قرار می گیرد ، اما با توجه به این که آبجو زیاد در هنگام خاموش شدن به بن بست می خورد ، افزایش یافته است.

برای دوستداران آبجو شاید به نظر یک زباله غم انگیز باشد. برای کسانی که از زباله ها بیزار هستند ، این یک داستان از اقتصاد مدور است که می تواند نقش مهمی در آینده ما داشته باشد. امسال میلیون ها لیتر آبجو بدون فروش در جنوب استرالیا بود تبدیل شده به بیوگاز که در آن زمان برای بهره‌برداری از یک تصفیه خانه فاضلاب استفاده شد. یکی از تلفات تجاری بسیاری که در آن صورت گرفت ، یکی از تلفات تجاری آن نبود. هنگامی که استرالیا در بهار تعطیل شد ، میخانه ها ، کافه ها و رستوران ها بسته شدند ، و تن محصولات را غیرقابل تصرف گذاشت. اما به جای اینکه ضرر خود را برای آبجو از بین ببریم ، کارخانه های تولیدی استرالیا جنوبی این آبجو را به کارخانه تصفیه خانه فاضلاب گلنلگ دادند.

گیاه گلنگل بیوگاز را از زباله های آلی و لجن فاضلاب تولید می کند و از این طریق بیوگاز برای تولید برق استفاده می شود. و مطابق با مدیریت گیاهان ، مورچه ها و لنگه هایی که هضم کننده های دریافت شده در نتیجه قفل شدن دریافت می کنند ، علاوه بر این بسیار مورد استقبال از ترکیب معمول بود.

خبر مرتبط  شش مدیر نفتی آمریکا به اتهام فساد مالی در ونزوئلا محکوم شدند - RT Business News

وی گفت: “بار زیاد کالری موجود در آبجو و پتانسیل متان به معنای آن است که برای هضم مشترک مناسب است و با اضافه کردن حدود 150،000 لیتر آبجو منقضی در هفته ، ما در ماه مه رکورد 355200 متر مکعب بیوگاز و در ماه ژوئن 320،000 مترمکعب دیگر تولید کردیم که کافی است برق 1200 خانه ، “ مدیر تولید و درمان گیاه لیزا هانانت گفت.
همچنین در rt.com
یادآور افسردگی بزرگ است؟ در اینجا لیستی از مواد غذایی و بنزین که به دلیل Covid-19 تخلیه شده اند ، تخلیه شده استبیوگاز ممکن است در محرک انرژی های تجدید پذیر نادیده گرفته شود ، اما در نوع خود یک منبع انرژی تجدید پذیر است. همه زباله های آلی را می توان به زیست توده تبدیل کرد. تمام آنچه شما نیاز دارید یک هضم کننده به اصطلاح است: مخزن بسته شده ای که در آن زباله گرم می شود بنابراین باکتری های بی هوازی می توانند کار خود را راحت تر انجام دهند. شغل آنها؟ مصرف مواد آلی و تولید بیوگاز.

خبر مرتبط  کشورهای BRICS با هم همکاری می کنند تا اقتصاد بلوک تجاری را پس از بحران کوید به رشد پایدار برگردانند - پوتین - RT Business News

در 60 درصد متان و 40 درصد دی اکسید کربن ، بیوگاز می تواند مانند گاز طبیعی برای توربین های برق مورد استفاده قرار گیرد ، تفاوت این است که برخلاف گاز طبیعی ، بیوگاز قابل تجدیدپذیر است. البته همه زباله ها برابر نیستند و همه زباله ها باعث ایجاد مواد اولیه بیوگاز مناسب نمی شوند. به عنوان مثال ، ضایعات سرشار از فیبر چندان مناسب نیستند زیرا هضم آن باکتری ها بسیار طولانی تر طول می کشد. اما آبجو یک جذابیت داشت.

با این حال ، مانند سوخت اکتان بالا ، آبجو یک ماده اولیه گران قیمت برای هضم کنندگان است. اما ضایعات منظم نیست. بسیاری از نقاط جهان ، زباله های آلی خود را به بیوگاز تبدیل می کنند. از سال 2014 ، بزرگترین تهیه کنندگان در سطح جهان چین بودند ، پس از ایالات متحده و تایلند و هند و کانادا در جمع پنج کشور برتر بودند. این واقعیت که هیچ اطلاعات جدید دیگری در مورد یافتن آنلاین وجود ندارد ، نشان دهنده چگونگی ماندن بیوگاز در کانون توجه است ، که به گفته مدیران آن دسته از هضم کنندگان گرسنه استرالیا جنوبی ، چندان مناسب نیست.

خبر مرتبط  با افزایش بحران ، کشورهای عضو اوپک با کاهش اعتبار روبرو می شوند - اخبار بازرگانی RT

بیشتر بخوانید: زمان به خرج کردن آخرین نکته مهم استوک. زمان بسیاری از میخانه های ایرلند در میان فاجعه Covid-19 است

بیوگاز یک سوخت همه کاره است. علاوه بر تولید برق ، می توان از آن برای همه مواردی که گاز طبیعی برای آن استفاده می شود نیز استفاده کرد: حمل و نقل ، گرمایش و پخت و پز. هنوز، با توجه به یک گزارش ، چالش های اساسی برای پذیرش گسترده تر آن وجود دارد.

یکی از این موارد در دسترس بودن مواد اولیه خوراکی است. عجیب به نظر می رسد با توجه به اینکه دائماً زباله تولید می کنیم ، یکی از بزرگترین موانع پذیرش مقیاس بزرگ بیوگاز به عنوان سوخت است ، با توجه به این مطالعه. سپس مشکل زیرساخت ها ، مربوط به مشکل بزرگ هزینه بالاتر وجود دارد. در حال حاضر ، به نظر می رسد که بیوگاز برای تأسیسات تولیدی در مقیاس کوچک مناسب است که برای ساخت و بهره برداری هزینه چندانی ندارند. اما اگر آبجو به همان روشی که بیش از همه گیر بوده است ، بیکار شود ، شاید در تولید بیوگاز سنبله مشاهده شود.

توسط ایرینا اسلاو برای Oilprice.com