تأمین گاز طبیعی روسیه به چین به بالاترین رکورد رسید – اخبار تجاری RT

گازپروم بزرگ انرژی روسی بیش از آنچه در ابتدا برنامه ریزی کرده بود ، گاز را به چین پمپاژ می کند و بر اساس داده های شرکت ، میزان تأمین روزانه 25 درصد را افزایش می دهد.

گازپروم پس از گفتگو با شریک اصلی چینی خود ، شرکت ملی نفت چین (CNPC) در روز جمعه ، اعلام کرد که متوسط ​​حجم روزانه صادرات گاز روسیه به همسایه شرقی خود از مقدار توافق شده دو طرف در ماه گذشته و بین 1 نوامبر و 20 نوامبر فراتر رفته است. . علاوه بر محموله های عادی ، تجهیزات روزانه در 12 نوامبر با رکورد 25 درصد افزایش یافت.

خبر مرتبط  اقتصاد انگلیس به دلیل بیماری همه گیر Covid-19 در 40 سال بدترین رنج را تجربه کرده است - RT Business News

رکورد قبلی در ماه اکتبر ثبت شد ، زمانی که شرکت انرژی روسیه 20 درصد از مقادیر توافق شده صادرات گاز فراتر رفت.
همچنین در rt.com
چین معتقد است تقاضای گاز طبیعی تا حد زیادی افزایش می یابدگازپروم گفت که روسیه قرار است سال آینده تأمین گاز لوله کشی شده به چین را از جمله از طریق اتصال Power of Siberia و همچنین پروژه Power of Siberia 2 بیشتر کند. خط لوله اخیر در اوایل سال جاری وارد مرحله طراحی شد و پس از پایان کار می تواند تا 50 میلیارد متر مکعب گاز تحویل دهد.

خبر مرتبط  تنش زدگی آمریکا و چین بازارهای اروپایی را پایین تر می آورد - RT Business News

گازپروم می گوید که می تواند صادرات گاز طبیعی را با شش میلیارد متر مکعب اضافی از طریق خط لوله 3000 کیلومتری قدرت سیبری تقویت کند. در طی هشت ماه اول سال 2020 ، گازپروم حدود 2.3 میلیارد متر مکعب گاز در طول مسیر صادر کرد.
همچنین در rt.com
آمریکا برای گسترش تحریم ها علیه خط لوله گاز Nord Stream 2 روسیهخبر مرتبط  کارگران نیسان در بارسلونا نسبت به برنامه های تعطیلی کارخانه اعتراض گسترده ای را آغاز کردند - RT Business News

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید