بیکاری هفتگی ایالات متحده به 4.4 میلیون نفر رسیده است ، که در مجموع قفل کوروی ویروس به بیش از 26 میلیون نفر رسیده است – RT Business News

وزارت کار آمریكا روز پنجشنبه اعلام كرد كه بیكاری با سرعت بی سابقه ای رو به افزایش است. 4.4 میلیون برنامه دیگر که هفته گذشته ثبت شده است ، در 5 هفته گذشته مجموعاً به 26.4 میلیون نفر رسیده است.

رقم ادعاهای جدید ، برای هفته منتهی به 18 آوریل ، حاکی از کاهش 810،000 برنامه از 5.2 میلیون هفته گذشته است. با این حال ، تعداد کل برای دوره پنج هفته بیشتر از 23.3 میلیون شغل ایجاد شده در ایالات متحده از زمان بحران مالی 2008-2009 است.

در حالی که اقتصاددانان انتظار دارند که این رقم به طور پیوسته کاهش یابد ، آندرو کوومو ، فرماندار نیویورک روز سه شنبه گفت که ایالت وی 1000 کارمند دارد “فقط به تماس های بیکاری در ورودی. این حجم بسیار بالا است. و آنها هنوز هم نمی توانند ادامه دهند.”
همچنین در rt.com
افسردگی عالی 2.0؟ ایالات متحده ممکن است تا کنون به بالاترین بیکاری بپیونددخبر مرتبط  موشک های بیت کوین از 10،000 دلار گذشته و در میان عدم قطعیت اقتصادی جهانی در دو ماهه بالا قرار دارند - RT Business News

در فلوریدا ، تنها 14.2 درصد از بیش از 668،000 ادعای ثبت شده از 15 مارس پرداخت شده است. در اوهایو ، متقاضیان بسته به حرف اول نام خانوادگی خود ، باید در یک روز خاص از هفته پرونده کنند. ساکنان واشنگتن شکایت دارند که وب سایت این ایالت خراب است یا ساعت ها طول می کشد تا پاسخ دهد.

مورگان استنلی گفت میانگین نرخ بیکاری در ایالات متحده در طول سه ماهه دوم 15.7 درصد خواهد بود. به گفته این بانک ، ایالات متحده ماه بیکاری 16.4 درصد ماه آینده را تجربه خواهد کرد ، “از زمان رکود بزرگ بالاتر از هر نقطه است.”

خبر مرتبط  چین تنها اقتصادی بزرگ خواهد بود که امسال شاهد رشد است زیرا جهان برای بهبود طولانی مدت از بحران Covid-19 آماده است - صندوق بین المللی پول - RT Business News

وزیر خزانه داری آمریکا استیون منوچین این هفته گفت که او انتظار ندارد بعد از خاتمه این دور پول بیشتری برای PPP (برنامه محافظت از چک بازپرداخت) در دسترس باشد. وی گفت: “ما انتظار داریم این آخرین راه حل باشد.”
همچنین در rt.com
قفل کردن Covid-19 37 میلیون شغل در ایالات متحده را نابود می کنداین برنامه 350 میلیارد دلاری ، که بخشی از 2 تریلیون دلاری Coronavirus Aid ، Relief ، و امنیت اقتصادی (CARES) است ، قرار است به مشاغل کوچک کمک کند تا کارمندان خود را در دوره رکود حفظ کنند.

با این حال ، اقتصاددانان می گویند که نیاز به پول بیشتری وجود دارد زیرا 30 میلیون مشاغل کوچک در کشور ، برای ماندن در این کشور تلاش می کنند. آنها پیش بینی می کنند موج دوم اخراج و درخواست های دریافت مزایای بیکاری وجود داشته باشد.

خبر مرتبط  ذخایر فارکس چین با رونق تجارت و یوان قوی به بالاترین سطح 4 ساله رسید - RT Business News

“من فکر می کنم موج اول فرا رسید ،” دیوید جی بلانچفلوور ، استاد اقتصاد در کالج دارتموت ، به NBC گفت. او معتقد است که نشانه هایی از وقوع بحران در داده های مشاغل مارس وجود دارد: “مردم فکر می کردند که شاید بتوانند به آن آویزان شوند. پس ، واقعاً ، آنها نمی توانند. “

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید

پاسخی بگذارید