بیکاری در منطقه یورو با وجود کاهش محدودیت های ویروس کرونا ، همچنان در حال افزایش است – RT Business News

بازگشایی نسبی اقتصادها نتوانسته است بازار مشاغل اروپا را تقویت کند ، با بیکاری جولای تنظیم شده فصلی در هر دو منطقه یورو و کل اتحادیه اروپا به ترتیب به 7.9 و 7.2 درصد رسید.

طبق اطلاعات یورواستات که روز سه شنبه منتشر شد ، نزدیک به 15.2 میلیون نفر – که حدود 12.8 میلیون نفر آنها در منطقه یورو هستند – در ژوئیه سال جاری بیکار هستند. این بدان معناست که 336000 زن و مرد دیگر در 27 کشور اتحادیه شغل خود را از دست داده اند که در مقایسه با ماه قبل 0.1 درصد افزایش یافته است. فقط در منطقه یورو تعداد بیکاران 344،000 یا 0.2 درصد افزایش یافته است.

خبر مرتبط  هزاران تن محموله در سال 2020 از طریق مسیر دریایی قطب شمال روسیه منتقل می شود - RT Business News

اعداد روز سه شنبه نشان می دهد که بیکاری جوانان نیز در ماه جولای بالاتر است. نرخ بیکاری در بین افراد زیر 25 سال در اتحادیه اروپا 17 درصد بود ، در حالی که منطقه یورو کمی بالاتر از 17.3 درصد بود – به ترتیب از 16.9 و 17.2 درصد ، که در ماه ژوئن ثبت شده است.

خبر مرتبط  هند برنامه ای برای افزایش صادرات خودرو در 5 سال آینده تهیه کرده است - گزارش - RT Business News

افزایش بیکاری علی رغم کاهش اقدامات مهار ویروس کرونا ، از جمله اجازه سفرهای غیر ضروری به اروپا.
همچنین در rt.com
“منطقه یورو در چهارراه” در حالی که بهبود اقتصادی در رشد Covid-19 متوقف می شوداقتصادهای اروپا به دلیل قفل شدن ویروس کرونا ، شوک بی سابقه ای را تجربه کرده اند ، و شیوع آن منجر به شدیدترین انقباض اقتصادی در 19 کشور منطقه یورو از زمان ثبت سوابق در سال 1995 شده است. اقتصاد منطقه یورو در سه ماهه دوم 12.1 درصد کاهش یافت ، در حالی که اقتصاد اتحادیه اروپا کل 11.9 درصد کاهش داشت.

خبر مرتبط  هند می خواهد تمام ذغال سنگ کک و آنتراسیت روسیه را تحویل دهد - RT Business News

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید