بیکاری در ایالات متحده ممکن است به 25 میلیون دلار برسد زیرا اقتصاد خراب ویروس – RT Business News

با تصویب وزارت کار آمریكا تعداد مطالبات هفتگی بیكار در روز پنجشنبه را فاش می كند ، اقتصاددانان معتقدند 5/4 میلیون آمریکایی دیگر برای دریافت مزایای بیكاری تقاضا می كنند و این تعداد را در ماه به بیش از 22 میلیون نفر می رساند.

در هفته منتهی به 4 آوریل ، بیش از شش میلیون ادعا مطرح شد که این رقم اندکی کاهش نسبت به رکورددار هفته گذشته 6.867 میلیون نفر است.

افزایش مداوم پرونده های مربوط به بیمه بیکاری با گسترش افرادی که مجاز به طرح مطالبات هستند ، تشدید شده است. قانون CARES گروه را گسترش داده است تا پیمانکاران خودکار و مستقل را نیز در بر بگیرد. بیشترین خسارات شغلی مربوط به رستوران ها و مؤسسات نوشیدنی است ، در حالی که خدمات درمانی و کمک های اجتماعی نیز صدمه دیده است.

خبر مرتبط  روسیه اکنون درآمد بیشتری از طلا از صادرات گاز طبیعی دارد - RT Business News

“در حالی که ما معتقدیم که میزان افزایش ادعاها در اوج حرکت کرده است ، تعداد تجمعی همچنان در حال افزایش است ، به احتمال زیاد طی چند هفته آینده به 25 میلیون می رسد.” جان کوزاک ، اقتصاددان مورگان استنلی در یادداشتی که توسط یاهو فاینانس دیده شده ، گفت.
همچنین در rt.com
خودمختار سابق صندوق بین المللی پول به Boom Bust می گوید: از هر ده آمریکایی بیكار است و اوضاع بدتر می شودخبر مرتبط  بخش مصرف کننده چین با وجود داده های ناامیدکننده خرده فروشی - از نظر منطقی خوب است - JP Morgan - اخبار تجاری RT

برخی اقتصاددانان پیش بینی می کنند که تعداد مطالبات به طور پیوسته از روند نزولی از اوج هفته گذشته شروع می شود.

به گفته اقتصاددان نوما ، لوئیس الكساندر ، “شواهدی وجود دارد كه ایالتهایی را نشان می دهد كه بازداشت های قبلی را آسانتر كرده اند (شماره پنسیلوانیا ، كالیفرنیا ، نیویورك) سهولت در ادعاهای خود را می بینند. با این حال ، این امر با افزایش ادعاها در ایالت هایی كه اخیراً قفل شده اند جبران می شود (ویرجینیا ، جورجیا).

“از آنجا که ما از تاریخ خاتمه اولیه دورتر می شویم ، ادعاها باید عادی تر شوند.” او گفت.

خبر مرتبط  "جیمی دیمون بخشی از آپارتاید مالی در آمریکا است" - گزارش Keizer RT - اخبار تجاری RT

تاکنون بیش از دو میلیون مورد کروավիր ویروس تأیید شده و بیش از 137،000 مرگ و میر در سراسر جهان تاکنون وجود داشته است. در بدترین کشور ، ایالات متحده ، بیش از 639،000 نفر به این ویروس آلوده شده اند و بیش از 30،000 کشته گزارش شده است.

رئیس جمهور دونالد ترامپ روز چهارشنبه اظهار داشت که شیوع تاج ویروس در آمریکا وجود دارد “اوج را پشت سر گذاشت.”

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید

پاسخی بگذارید