بیکاری در ایالات متحده به 27 میلیون نفر منجر شد زیرا همه گیر شغل های جدید ایجاد شده از بحران مالی سال 2008 باعث پاک شدن همه گیر شد – RT Business News

با تصویب وزارت کار آمریكا تعداد مطالبات هفتگی بیكار در روز پنجشنبه را فاش می كند ، اقتصاددانان انتظار دارند 4.5 میلیون آمریکایی دیگر نیز برای هفته منتهی به 18 آوریل از مزایای بیکاری استفاده كنند.

با اندکی کاهش در مورد 5.2 میلیون درخواست هفته گذشته ، این تعداد در یک ماه به حدود 27 میلیون نفر خواهد رسید. این تعداد از 23.3 میلیون شغل ایجاد شده در ایالات متحده از زمان بحران مالی 2008-2009 بیشتر است. اقتصاددانان به طور گسترده ای انتظار دارند که این رقم به طور پیوسته کاهش یابد.

خبر مرتبط  ایران علی رغم تحریم ها صادرات نفت را به میزان قابل توجهی افزایش می دهد - RT Business News

“ادعاها در حال حاضر از اوج با وضوح بیشتری عبور کرده اند ، اما تعداد تجمعی همچنان به طور قابل توجهی در حال افزایش است.” به گفته یاهو مالی ، یان كوزاك ، اقتصاددان مورگان استنلی اظهار داشت. وی گفت: افزایش این تعداد تجمعی به دلیل حجم زیاد مطالبات موجود در انتظار رسیدگی است.
همچنین در rt.com
ترامپ ممنوعیت مهاجرت 60 روزه برای محافظت از کارگران آمریکایی از رقابت را اعلام کردخبر مرتبط  زیمبابوه با دو ده سال پس از گرفتن اراضی خشونت آمیز دوران موگابه ، قرارداد جبران خسارت را با کشاورزان سفید پوستان امضا کرد - RT Business News

پیش بینی كوزاک توسط لوئیس الكساندر ، اقتصاددان Nomura ، كه گفت: “در حالی که بازار کار همچنان تحت فشار شدید قرار دارد ، دولتهایی که عقب نشینی های محدود شده نسبتاً اولیه را شاهد هستند ، می بینند که فعالیت ادعا تا حدودی بهبود می یابد.”

طبق گفته مورگان استنلی ، میانگین نرخ بیکاری در سه ماهه دوم 15.7 درصد خواهد بود. در ماه آینده ایالات متحده نرخ بیکاری 16.4 درصد را تجربه خواهد کرد ، “بالاتر از هر لحظه از زمان رکود بزرگ ،”‘ آن گفت.

خبر مرتبط  بانک های بزرگ ، مارک های مواد غذایی و آرایشی مرتبط با سو ab استفاده های گسترده در صنعت روغن نخل - گزارش - RT Business News

تاکنون بیش از 2،640،000 مورد تائید شده توسط کروناویروس و بیش از 184،000 مرگ و میر در سراسر جهان تاکنون وجود دارد. در بدترین کشور ، ایالات متحده ، بیش از 849000 نفر آلوده شده اند و بیش از 47000 کشته گزارش شده است.

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید

پاسخی بگذارید