بیکاری ایالات متحده ممکن است تا 40 میلیون باشد

یک نظرسنجی نشان می دهد که افزایش فزاینده بیکاری در ایالات متحده به دلیل شیوع Covid-19 ممکن است بسیار بدتر از اطلاعات رسمی باشد ، زیرا میلیون ها آمریکایی قادر به ارائه بیمه بیکاری نبودند.

تعداد کسانی که برای بیکاری تقاضا کردند پس از شکایت هفته گذشته 4.4 میلیون درخواست اضافی ، از 26 میلیون فراتر رفت. در حالی که هر روز تعداد بیشتری از مردم در پی اخراج گسترده از طریق معافیت مرگبار ناشی از بیماری همه گیر ، به دنبال کمک مالی هستند ، برخی از لک های سیستم آنلاین دولت شکایت دارند.

به گفته مؤسسه سیاست گذاری اقتصادی (ERI) ، ناامیدی از روند درخواست می تواند منجر به کمبود تعداد تعداد رسمی درخواست های بیکاری شود. محققان می گویند ، اگر نه برای مشکلات ، میلیون ها نفر می توانند برای دریافت مزایا اقدام کنند ، در حالی که فقط نیمی از متقاضیان در واقع مزایایی دریافت می کنند.

خبر مرتبط  استراتژیست اصلی به Boom Bust گفت: دستکاری های بازار سهام منجر به "حباب دیگر و سقوط عمده" خواهد شد - RT Business News

نتایج نظرسنجی آنلاین آن ، که روز سه‌شنبه منتشر شد ، حاکی از آن است که برای هر 10 نفری که با موفقیت برای دریافت مزایای بیکاری اقدام کرده‌اند ، حداقل سه نفر نتوانستند از طریق این سامانه اقدام به ادعای خود کنند ، در حالی که دو نفر دیگر تصمیم گرفتند حتی مانند آنها امتحان نکنند. روند را پیدا کرد “خیلی سخت.”

“ما تخمین می زنیم که 8.9 ‒ 9.9 میلیون نفر اضافی اگر این روند ساده تر بود ، می توانند برای دریافت مزایا اقدام کنند ،نویسندگان این نظرسنجی پس از استرداد مجدد یافته های خود در 5 هفته کامل مطالبات از 15 مارس به این نتیجه رسیدند.

خبر مرتبط  پیتر شیف به Boom Bust گفت: - از تجمع بازار سهام هیجان زده نشوید ، و این حتی بدتر هم خواهد شد - RT Business News
همچنین در rt.com
افسردگی عالی 2.0؟ ایالات متحده ممکن است تا کنون به بالاترین بیکاری بپیوندد“این یافته ها حاکی از آن است که تعداد رسمی مطالبات بیمه بیکاری احتمالاً میزان کاهش اشتغال و نیاز به کمک اقتصادی در هنگام بحران کرونویروس را به شدت درک می کند.”

نظرسنجی EPI ، بین 13 تا 24 آوریل انجام شد ، 25،000 کاربر اینترنتی بزرگسال آمریکایی را هدف قرار داد. اکثر شرکت کنندگان (بیش از 68 درصد) گفتند که آنها موفق به حفظ شغل خود نشده اند ، در حالی که بیش از 15 درصد خود را فاقد صلاحیت مزایا می دانند. در مورد کسانی که متقاضی بودند ، حدود 1.6 درصد رد شدند ، با گفته EPI که ممکن است این اتفاق رخ داده باشد زیرا ایالات قادر به پردازش متقاضیان با صلاحیت گسترش یافته نبودند.

خبر مرتبط  روسیه در مسیر موفقیت یکی از بزرگترین برداشت های دانه خود - RT Business News

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید

پاسخی بگذارید