بیکاری ایالات متحده در بحران کووید 19 به نزدیک به 50 میلیون نفر – RT Business News

براساس آخرین داده های وزارت کار آمریكا كه روز پنجشنبه منتشر شد ، 1.3 میلیون آمریکایی دیگر در هفته منتهی به 4 ژوئیه درخواست بیكاری كرده اند.

براساس این گزارش ، مطالبات اولیه بیکاری در حدود 1.31 میلیون نفر است. این تقریباً 500،000 کمتر از آژانس کار هفته گذشته است.
همچنین در rt.com
Coronavirus برای اقتصاد جهانی 400 میلیون شغل تمام وقت – آژانس کار سازمان ملل متحد هزینه کردتعداد پرونده های جدید برای شانزدهمین هفته متوالی بیش از یک میلیون نفر است که تعداد کل مطالبات در طول بحران کرونور ویروس را به حدود 50 میلیون نفر می رساند.

خبر مرتبط  استفان روچ ، اقتصاددان ، هشدار می دهد كه سقوط دلار آمریكا با "سرعت پیچیده" اتفاق می افتد - RT Business News

“انتظار نداشته باشید که تا زمانی که مزایای بی فامی بسیار سخاوتمندانه از بین برود ، این اتفاق بیفتد [their] فرم فعلی در تاریخ 31 ژوئیه ، “ پیتر بوکوار ، مدیر ارشد سرمایه گذاری در گروه مشورتی بلاکلی ، در اوایل ماه جاری به نقل از CNBC گفته است.
همچنین در rt.com
بازیابی مشاغل ایالات متحده ممکن است کوتاه مدت باشد زیرا کروناویروس با انتقام جویی باز می گرددخبر مرتبط  Covid-19 می تواند بیش از 100 میلیون شغل و بیش از 1 تریلیون دلار از صنعت جهانگردی جهانی از بین ببرد - RT Business News

در همین حال ، ادامه برنامه های بیکار منظم ، که نشان دهنده تعداد افرادی است که حداقل برای دو هفته متوالی برای دریافت مزایای بیکاری اقدام کرده اند ، انتظار می رود دوباره سقوط کنند. طبق گزارش ها ، تحلیلگران انتظار دارند که 18.8 میلیون نفر باشد که از 19.3 میلیون در هفته گذشته است.

با بازگشایی اقتصاد ایالات متحده ، حدود 4.8 میلیون شغل در ماه ژوئن ایجاد شد. در حالی که رئیس جمهور دونالد ترامپ می گوید این رقم ثابت می کند که اقتصاد ملی است “خروش عقب ،” این نظرسنجی که در اواسط ماه صورت گرفته است ، نشان دهنده زنده بودن ویروس در برخی ایالت ها نیست ، که می تواند موج دوم اخراج را در پی داشته باشد.

خبر مرتبط  بسیاری از مشاغل از دست رفته نفت ایالات متحده ممکن است هرگز بازگردند - RT Business News

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید