بیماری همه گیر Covid-19 حراج ماهی سال نو در توکیو را ترک می کند بدون جنگ مناقصه فک و خریدهای پرهزینه – RT Business News

این حراجی که هر ماه ژانویه در بازار ماهی اصلی توکیو ، تویوسو برگزار می شد ، تحت الشعاع بیماری همه گیر ویروس کرونا قرار گرفته است ، که قیمت ماهی تن را کاهش داده است و این رویداد را به دلیل بخشهای خوشمزه خود بدون جنگ مناقصه نشان می دهد.

گرانترین ماهی فقط 10 درصد از بزرگترین صیدهای سال گذشته در بزرگترین بازار ماهی توکیو را به خود اختصاص داد ، زیرا صاحبان رستوران ها به سختی نیاز به رقابت برای بزرگترین ماهی دارند ، زیرا غذاخوری ها مجبور هستند در خانه بمانند.

خبر مرتبط  Cineworld این هفته تمام سینماهای ایالات متحده و انگلیس را تعطیل می کند و 45000 شغل را در معرض خطر قرار می دهد - RT Business News
همچنین در rt.com
1.8 میلیون دلار برای یک ماهی: “Tuna King” ژاپن برای دریافت دومین قیمت تن ماهی هزینه ای صرف نمی کند (ویدئو)گرانترین ماهی آن روز ، یک عدد کبود با ارزش 208 کیلوگرم (459 پوند) که در سواحل منطقه شمالی آئوموری صید شده بود ، فقط به مبلغ 20.84 میلیون ین (202000 دلار) فروخته شد.

در سال 2020 ، یک عدد آبی 276 کیلوگرمی با قیمت 1.8 میلیون دلار فروخته شد که دومین بالاترین قیمت ثبت شده است. آن را کیوشی کیمورا ، تاجر سوشی معروف به ‘پادشاه تن ماهی’ خریداری کرد. وی در سال 2019 برای یک ماهی 278 کیلوگرمی رکورد 3.1 میلیون دلار پرداخت کرد.

خبر مرتبط  ایران علی رغم تحریم ها صادرات نفت را به میزان قابل توجهی افزایش می دهد - RT Business News

کیمورا گفت که باید امسال خویشتن داری کند زیرا همه گیری Covid-19 تأثیر منفی زیادی بر رستوران ها و سایر مشاغل داشت.
همچنین در rt.com
ماهی به ارزش 70 کیلوگرم طلا: پادشاه سوشی 3.1 میلیون دلار برای ماهی تن “خوشمزه” جمع می کند“من امسال به بالاترین پیشنهاد نرفتم زیرا این زمان کنترل خود است. فکر نمی کردم که این بار رفتن به جشن مناسب باشد. “ کیمورا به خبرنگاران گفت.

خبر مرتبط  اولین محموله LNG روسیه از طریق مسیر دریایی قطب شمال به ژاپن می رسد - RT Business News

رسانه های محلی گزارش دادند ، امسال گرانترین ماهی تن به طور مشترک توسط یک عمده فروش مشهور به نام Yukitaka Yamaguchi ، مهمان مکرر تلویزیون که رستوران های بزرگ سوشی را تأمین می کند و یکی از برترین های غذایی ژاپن خریداری شده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید