بیماری همه گیر Covid-19 به کاهش رکورد تولید گازهای گلخانه ای دامن می زند – RT Business News

گزارش جدید BloombergNEF (BNEF) همه گیری Covid-19 را به کاهش رکورد انتشار دی اکسید کربن در ایالات متحده نسبت داده است.

این گزارش تخمین می زند که انتشار 2020 تا 9.2 درصد کمتر از سال 2019 باشد و به سطحی برسد که آخرین بار در سال 1983 دیده شده است.

اگرچه انتشار دی اکسید کربن ایالات متحده طی ده سال در حال کاهش است ، BNEF تخمین می زند که افت امسال بیشترین میزان افت در سال گذشته باشد. بدون تأثیر Covid-19 ، این گزارش تخمین می زند که میزان انتشار هنوز حدود یک درصد کاهش داشته باشد. بنابراین ، همه گیری به تنهایی مسئول حدود 8 درصد کاهش در انتشار است.

این گزارش میزان انتشار را به تفکیک بخش تقسیم می کند و همچنین تأثیرات آتش سوزی جنگل های امسال را نیز شامل می شود. در مورد تأثیرات بخش به بخش ، مدیر ارشد محتوای BNEF ناتانیل بولارد نوشت:

خبر مرتبط  صادرات چین در ماه آوریل به رشد بازگشت ، اما واردات با افت روبرو شد - RT Business News
همچنین در rt.com
با پایان یافتن فصل رانندگی ، تقاضای بنزین در ایالات متحده در حال خراب شدن است“حمل و نقل ، که هم اکنون بزرگترین عامل در انتشار گازهای گلخانه ای ایالات متحده است ، بزرگترین ضربه سالانه خود را به خود اختصاص داده است. میزان انتشار از حمل و نقل احتمالاً بیش از دو برابر در روزهای ابتدایی بحران مالی 2008-2009 کاهش خواهد یافت. انتشار انرژی نیز احتمالاً با نسبت رکوردی کاهش می یابد ، اما تولید گازهای گلخانه ای صنعتی کاهش نمی یابد. “

آتش سوزی در جنگل امسال به میزان قابل توجهی در انتشار آلاینده های ایالات متحده نقش داشت. اگرچه بخشهای حمل و نقل و نیرو به ترتیب کاهش 4.0 و 2.8 درصدی را تجربه می کنند ، اما برآورد می شود آتش سوزی در جنگل 2.8 درصد به میزان انتشار گازهای گلخانه ای در سال جاری میلادی افزوده است. این می تواند کاهش بخش انرژی را جبران کند. با این حال ، گزارش همچنین خاطر نشان می کند که تأثیر آتش سوزی جنگل ها معمولاً موقتی است ، زیرا با رشد دوباره جنگل ها دی اکسیدکربن اتمسفر از بین می رود.

خبر مرتبط  شرکتهای بزرگ استرالیایی بیشتر از مالیات کمکهای سیاسی پرداخت می کنند - RT Business News

نقطه ضعف کاهش انتشار تاریخی در سال جاری این است که BNEF انتظار دارد که پس از همه گیر شدن ، انتشار قابل توجهی در انتشار ایجاد کند. با این حال ، این گزارش تأکید می کند که نقره در همه گیر امسال این است که ایالات متحده را برای اجرای تعهدات ما از توافق پاریس قبل از خروج از توافق ، دوباره در مسیر قرار می دهد:

خبر مرتبط  آیا چین به آمریکا نیاز دارد یا آمریکا به چین احتیاج دارد؟ Boom Bust RT - اخبار تجاری RT

“كاهش میزان انتشار گازهای گلخانه ای كه انتظار داریم در سال 2020 شاهد آن باشیم ، آمریكا را به مسیر خود برگرداند تا به تعهد اصلی پاریس در زمینه كاهش انتشار 26-28 درصدی میزان انتشار در سال 2005 تا سال 2025 برسد. پیش از این ، ایالات متحده در مسیر خوبی قرار داشت. همه گیری ناخواسته به ایالات متحده فرصت دیگری می دهد تا تعهدات خود را عمل کند. “

توسط رابرت راپیر برای Oilprice.com