بیل گورلی ، سرمایه گذار افسانه ای فناوری می گوید ، بازار سهام امروز به نظر می رسد حباب نقطه دات کام است – RT Business News

بیل گورلی ، یکی از بزرگترین سرمایه گذاران خطرناک دره سیلیکون ، گفت: روند شدید بخش فناوری از پایین ترین سطح خود در ماه مارس ، شبیه رونق فناوری 1999 است که قبل از انفجار حباب نقطه دات کام بود.

“مطمئناً چیزی وجود دارد که من می گویم ماهیت بسیار سوداگرانه در بازارهای امروز است ، تمایل به پذیرفتن ریسک ، تمایل به هیجان زده شدن در مورد پروژه هایی که ممکن است پنج یا 10 سال در آینده باشد ، که ما از آن زمان تاکنون ندیده ایم. ’99 – زمان قاب ، “ گورلی به CNBC گفت.

خبر مرتبط  خط لوله تحریم تحریم ایران فقط چند ماه از اتمام آن گذشته است - RT Business News

“من واقعاً نمی توانم حدس بزنم یا بدانم دقیقاً چه چیزی بوده است ، یا تلاقی حوادثی که منجر به آن شده است ، اما ما مطمئناً در بازار فن آوری سوداگرانه تری زندگی می کنیم.” او اضافه کرد.
همچنین در rt.com
6 تایتان برتر فناوری ایالات متحده در فروش وال وال استریت بیش از 1 تریلیون دلار ضرر می کنندخبر مرتبط  گزارش Keizer RT به بررسی چگونگی ماندن "خودمختار" در حالی که از پول فیات دور می شود - RT Business News

سایر سرمایه گذاران مانند میلیاردر استنلی دراكن میلر كه در ماه سپتامبر گفت بازار در “شیدایی خشمگین” یک اقتصاددان مشهور دیگر ، دیوید روزنبرگ ، اشاره کرد که بالون Snowflake با پلت فرم ابر تا 165 درصد در روز IPO خود ، او را به یاد یک “دیوانگی که در حباب نقطه کام رخ داد.”

ماه گذشته ، بارکلی در یادداشتی گفت که ارزیابی سهام در بالاترین حد 2000 است و بخش FANMAG (فیس بوک ، آمازون ، نت فلیکس ، مایکروسافت ، اپل و آلفابت / گوگل) را به وزن بازار کاهش داد.

خبر مرتبط  گفتگوی سخت ترامپ درباره ایران - افزایش قیمت نفت - اما موضوعات تقاضا و ذخیره سازی همچنان ادامه دارد - RT Business News

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید