بیش از 60 درصد مسافران قصد دارند سفرهای خود را در دنیای پس از همه گیر کاهش دهند – بررسی IATA – اخبار تجاری RT

نظرسنجی اخیر انجمن بین المللی حمل و نقل هوایی (IATA) نشان می دهد ، اکثر مردم قصد دارند حتی پس از فروکش کردن بیماری همه گیر به دلیل خطرات سلامتی و عدم قطعیت های اقتصادی از مسافرت خودداری کنند.

در حالی که حدود 58 درصد از مسافران مورد بررسی آژانس هواپیمایی در 11 کشور گفتند که “از مسافرت هوایی جلوگیری کرده اند” ، حدود 33 درصد برای جلوگیری از ابتلا به ویروس کشنده قصد ندارند در آینده ای نزدیک سفر کنند. کمتر از نیمی از پاسخ دهندگان – 45 درصد – اظهار داشتند که پس از مهار شیوع بیماری ، پس از گذشت چند ماه به سفر خود بازگشتند ، بسیار کمتر از 61 درصد پاسخ های مثبت ثبت شده در آوریل.
همچنین در rt.com
هشدار می دهد سازمان ملل متحد هشدار می دهد كه اگر بدترین پیش بینی كروناویروس واقع شود ، جهانگردی جهانی تا 3/3 دلار از دست می دهدخبر مرتبط  بازار سهام سهام حباب گسترده ای را که متعلق به فدرال رزرو است ، می گوید: Boom Bust RT - News Business News

در حالی که بسیاری از افراد نظرسنجی هنوز مایل به دیدن خانواده و دوستان خود هستند یا به مرخصی می روند ، حدود 66 درصد اظهار داشتند که پس از برداشته شدن محدودیت های Covid-19 ، کمتر برای تفریح ​​و شغل مسافرت می کنند. تقریباً به همین تعداد از مردم – 64 درصد از شرکت کنندگان در نظرسنجی – با اشاره به شرایط اقتصادی شخصی و جهانی ، گفتند که سفرها را تا بهبود عوامل اقتصادی به تعویق می اندازد.

این بحران می تواند سایه ای طولانی داشته باشد. مسافران به ما می گویند که قبل از بازگشت به عادات سفر قدیمی خود ، زمان می برد. “ الكساندر دو ژونیك ، مدیر كل و مدیر عامل IATA در بیانیه ای گفت.

خبر مرتبط  اقتصاد ایالات متحده تا کنون شدیدترین سقوط را تجربه می کند ، زیرا تولید ناخالص داخلی تقریباً 32٪ در طول اوج کروناویروس سقوط می کند - RT Business News

کیفیت هوا کابین یکی از سه نگرانی مهم مسافران هنگام سوار شدن به هواپیما است ، در حالی که در کنار کسی که ممکن است آلوده باشد و از دستشویی استفاده کند ، می نشینید. این آژانس خاطرنشان کرد: ترس با توجه به اینکه کیفیت هوا در جت های مدرن در واقع بهتر از اکثر نقاط است ، اغراق آمیز است زیرا کابین هر دو تا سه دقیقه در مقایسه با دو تا سه بار در ساعت در ساختمان های اداری با هوای تازه رد و بدل می شود. .
همچنین در rt.com
S&P می گوید صنعت هوانوردی برای بهبود بخشیدن به “مسافت طولانی” ، مهارتی بهتر خواهد بود زیرا ترافیک هوایی تا سال 2023 میلادی پیش نمی روددر حالی که در فرودگاه هستند ، مسافران نیز از بودن در حمل و نقل شلوغ در مسیر هواپیما ، انتظار در صف و استفاده از دستشویی عمومی احساس ناراحتی می کنند. برای احساس امنیت بیشتر ، مسافران آماده هستند تا قبل از سفر تحت غربالگری در فرودگاه های خارج از کشور یا آزمایش کروناویروس انجام دهند ، در حالی که دیگران با پوشیدن اجباری ماسک ها و اقدامات مسافت اجتماعی در هواپیما موافق هستند.

خبر مرتبط  رئیس جمهور اتریش می خواهد Nord Stream 2 تکمیل شود ، می گوید این یک "پروژه تجاری" است و هیچ ارتباطی با حادثه ناوالنی ندارد

بسیاری از شرکتهای هواپیمایی و فرودگاه ها پیشتر خاطرنشان کردند که انتظار ندارند تا سال 2023 یا 2024 تقاضا برای بازگشت به سطح قبل از بحران بازگردد. طبق پیش بینی سازمان ملل ، درآمد جهانی جهانگردی بسته به مدت طولانی سفر بین المللی ممکن است بین 1.2 تریلیون و 3.3 تریلیون دلار کاهش یابد. متوقف شد

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید