بیش از نیمی از شرکت های کوچکتر اروپا ممکن است ظرف یک سال ورشکسته شوند – نظرسنجی مک کینزی – RT Business News

بیش از 50 درصد مشاغل کوچک و متوسط ​​(SME) که در پنج نیروگاه برتر اقتصادی اروپا فعالیت می کنند ، می ترسند که ظرف 12 ماه دیگر مجبور به تعطیلی شوند زیرا در میان بحران ویروس کرونا برای ادامه زندگی خود تلاش می کنند.

بر اساس نتایج نظرسنجی مک کینزی در بیش از 2200 شرکت متوسط ​​در پنج کشور اروپایی: فرانسه ، آلمان ، ایتالیا ، اسپانیا و انگلستان ، همه گیری باعث کاهش درآمد بیش از 70 درصدی شرکت های اروپایی شده است.

Covid-19 بیشترین ضربه را به ایتالیا و اسپانیا وارد کرده است ، جایی که 30 و 33 درصد از SME ها به ترتیب گزارش دادند که درآمد آنها کاهش یافته است “بسیار” علاوه بر این ، تقریبا نیمی از نظرسنجی ها در دو کشور ، که یکی از سخت ترین قفل ها را دیدند ، گفتند که درآمد آنها “قدری” پایین.

خبر مرتبط  Coronavirus هزینه گردشگری بین المللی را سه برابر بیشتر از آخرین بحران مالی - UN - RT Business News
همچنین در rt.com
ویروس کرونا ویروس کرونا می تواند دو برابر جنگ جهانی برای اقتصاد جهانی مضر باشداین نظرسنجی در ماه اوت انجام شده بود ، قبل از اینکه اروپا با موج دوم عفونت ها روبرو شود و دولت ها شروع به اجرای برخی از محدودیت ها کنند. حتی در آن زمان ، اکثریت قریب به اتفاق شرکت ها اقتصاد را ضعیف توصیف کردند.

انتظار می رود در مسیر فعلی ، از هر 10 شرکت کوچک و متوسط ​​(یا 11 درصد) یک نفر در عرض نیم سال پرونده ورشکستگی خود را اعلام کند. این سطح ممکن است در بین بزرگترین شرکتهای فرانسوی با اشتغال بین 50 تا 249 نفر تقریباً دو برابر باشد. در بین بخشهای صنعتی ، لجستیک بیشترین تعداد ورشکستگی پیش بینی شده را دارد و پس از آن کشاورزی ، ارائه دهندگان محل اقامت و خدمات غذایی و همچنین خرده فروشی و عمده فروشی قرار دارند.

خبر مرتبط  استراتژیست اصلی به Boom Bust گفت: "روزهای نامطبوع" برای بورس سهام ایالات متحده مهم نیست و دولت چه کاری را انجام می دهد - RT Business News
همچنین در rt.com
بحران ویروس کرونا ویروس ، خانواده های فقیرتر انگلیس را بیشتر به بدهی سوق می دهد … در حالی که ثروتمندان ثروتمندتر می شونداگر این نظرسنجی نشان دهنده احساسات تجاری در تمام SME های اروپایی باشد ، تقریباً یک سوم مشاغل ممکن است در طی یک سال در معرض خطر قرار بگیرند ، زیرا بیش از دو سوم کل نیروی کار در منطقه را تشکیل می دهند. بر اساس این گزارش ، تعطیلات گسترده اقتصادی اروپا نیز می تواند با بسته شدن گسترده مانع شود ، شرکتهای کوچک و متوسط ​​بیش از نیمی از ارزش افزوده اقتصادی را تولید می کنند.

خبر مرتبط  روسیه در مسیر موفقیت یکی از بزرگترین برداشت های دانه خود - RT Business News

این بیماری همه گیر باعث انقباضات تاریخی در هر دو اتحادیه اروپا و منطقه یورو شد ، با تولید ناخالص داخلی تنظیم شده فصلی به ترتیب 11.4 و 11.8 درصد در سه ماهه دوم. این کاهش شدیدترین کاهش از زمان شروع آمار در سال 1995 بوده است. طبق پیش بینی اولیه ، اقتصاد اتحادیه اروپا در سال 2020 به دلیل 8.3 درصد کاهش می یابد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید