بیشتر شرکت های روسی به دلیل قفل ویروس با ضررهای بزرگی روبرو هستند و در دریافت کمک های دولت مشکل دارند – RT Business News

براساس گزارشی که به رئیس جمهور ولادیمیر پوتین ارسال شده است ، بیش از چهار میلیون مشاغل روسی به دلیل شیوع coronavirus و اقدامات برای مهار آن ، درآمدهای خود را در یک سوم کاهش داده اند.

بوریس تیتوف ، رئیس دادستان تجارت روسیه ، گفت که این نزدیک به 67 درصد از کل بیش از شش میلیون شرکت کوچک و متوسط ​​، شرکت های بزرگ و کارآفرینان فردی است که در این کشور کار می کنند.

مطابق نظرسنجی ذکر شده در این سند ، بیش از نیمی از بنگاه ها وضعیتی را که با آن روبرو هستند ، نامیده اند “بحران” و “فاجعه،” در حالی که شش نفر از ده نفر گفتند که احتمال زنده ماندن آنها زیر پنجاه درصد است.

خبر مرتبط  عربستان سعودی کسری بودجه 29 میلیارد دلاری را در سه ماهه دوم سال منتشر کرده است - RT Business News
همچنین در rt.com
روسیه در برابر همه گیر کورو ویروس – پوتین ، ذخایر کافی برای محافظت از مردم خود دارداز آنجا که بسیاری از بنگاهها برای رعایت اقدامات لازم برای مهار شیوع مجبور به متوقف کردن یا حداقل کاهش عملکرد بودند ، دولت روسیه برنامه هایی را برای جبران ضرر اقتصادی از همه گیر ، از جمله حمایت مالی از مشاغل ، ارائه داد. با این حال ، هر شرکت آسیب دیده بحران برای دریافت کمک های دولتی واجد شرایط نبود ، و در حدود یک سوم از کسانی که این کار را انجام دادند ، بالاخره طبق داده های تیتوف می توانند از این وجوه استفاده کنند.

خبر مرتبط  بانک های روسیه در میان همه گیر COVID ، ذخایر طلا را به بالاترین سطح تاریخی افزایش می دهند - RT Business News

وی گفت: “به عبارت دیگر ، فقط در حدود ده درصد از شرکت های روسیه استفاده کرده اند [government] پشتیبانی،” در این گزارش آمده است
همچنین در rt.com
صنعت حمل و نقل هوایی روسیه برای نجات از زندگی در طول محدودیت های پرواز مربوط به همه گیر ، نجات دولت را به دست می آورداین حقوقدان فهمید که بنگاه ها بیشتر از معافیت مالیاتی ، یارانه مستقیم برای پرداخت حقوق به کارمندان خود و همچنین کاهش در پرداخت بیمه کارکنان سود می برند ، اما برخی اقدامات دیگر که توسط دولت تدوین شده اثبات شده است که کمتر موثر هستند. به عنوان مثال ، بانک ها خیلی طول می کشد تا درخواست های ارزان قیمت را در نظر بگیرند و حدود 30 درصد از آنها رد می شوند.

خبر مرتبط  فعالیت های اقتصادی روسیه با محدود کردن محدودیت های مربوط به کوروی ویروس روبرو می شود - RT Business News

بنا بر اعلام وزارت توسعه اقتصادی ، روسیه قرار است حدود 3.2 تریلیون روبل (حدود 45.2 میلیارد دلار) برای پشتیبانی از اقتصاد در طول بحران کوید 19 هزینه کند. از جمله اقدامات دیگر ، بسته ضد بحران شامل بیش از 11.8 میلیارد دلار حمایت از مشاغل کوچک و متوسط ​​است ، در حالی که حدود 8.4 میلیارد دلار برای کمک به صنایع که بیشتر از این شیوع آسیب دیده اند ، اختصاص یافته است.

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید