“بیت کوین کاندیدای بسیار محتمل برای ارز جهانی ذخیره است ،” کارآفرین و نویسنده پرفروش به گزارش Keizer RT می گوید

سیستم های اقتصادی جهانی برای یک دوره با تکنولوژی های قدیمی تر که بر رشد و تورم شمارش ساخته شد، و تنها چیزی که در حال حاضر رشد رانندگی اعتباری آسان است، می گوید: مدیر عامل شرکت تاسیس تجارت الکترونیک شرکت BuildDirect جف غرفه.

مکس کایزر با Booth در مورد آینده فراوانی در کاهش قیمت فن آوری محور صحبت می کند.

بوث می گوید ، گذشته از فناوری ، ماشین چاپ پول یک نیروی اصلی جامعه برای رانندگی است. “این نیروها که با یکدیگر به رقابت می پردازند ، قیمت های اصلی دارایی ها را بالا می برند … مردم سعی می کنند سخت تر تلاش کنند تا از افزایش قیمت دارایی هایی که در وهله اول توسط روند دولت های مرکزی ایجاد شده اند جلوگیری کنند.”

غرفه ادامه می دهد: “اول از همه ، من بیت کوین را به عنوان یک نامزد احتمالی برای یک ارز ذخیره جهانی می دانم. بنابراین ، من می بینم که با موفقیت بر روی تأثیر شبکه ، شانس برنده شدن در طول زمان دارد. “

https://www.youtube.com/watch؟v=WsQarNeV2g8

خبر مرتبط  بازارهای آسیا به دلیل افزایش تنش های ایالات متحده و چین در حال سقوط هستند - RT Business News

ارز فقط اعتماد به یک تعهد است ، “پس چرا شما پول رایج ایالات متحده اعتماد کرد؟”

به گفته بوت ، هرچه دولتها در سراسر جهان مبادله ارز را به طور فزاینده ای از بین می برند ، “چیزی پدیدار خواهد شد ، و به نظر می رسد بیت کوین همان چیزی است که مردم به آن اعتماد بیشتری می کنند.”

“بنابراین ، ارزها می توانند برای مدت طولانی مانند آن ادامه پیدا کنند اما وقتی شکسته شوند ، سخت می شکنند. از دست دادن ایمان در یک لحظه اتفاق می افتد ،او نتیجه می گیرد.

خبر مرتبط  ویروس کرونا ویروس رکورد رشد اقتصادی استرالیا را به پایان می رساند - RT Business News

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید