بیت کوین چیزی غیر از “دروغ” نیست زیرا شما نمی توانید با رمز و راز چیزی بخرید – پیتر شیف – اخبار تجاری RT

علاقه مندان به Crypto ، بیت کوین را به عنوان جایگزینی برای ارز فیات ، مورد استقبال قرار می دهند. پیتر شیف ، کریستو-شکاک می گوید ، با این وجود ، کاری را که برای انجام آن انجام شده است انجام نمی دهد ، زیرا هیچ چیز با بیت کوین یا هر رمزنگاری دیگر قابل خریداری نیست.

شیف در توییتر در حال پاسخ دادن به دنبال کننده دیگری بود که اظهار داشت بیت کوین راهی برای خروج از بحران فعلی و فرصتی برای جلوگیری از استفاده از پول نقد است.

“پرداخت با کریپتو یک شیوه بازاریابی است تا مردم را راحت تر از شر بیت کوین و خرید طلا بدست آورند.” گفت شیف. مدیرعامل یورو اقیانوس آرام سرمایه توضیح داد که ابتدا تبدیل بیت کوین به دلار ضروری است و فقط در این صورت می توان چیزی خریداری کرد. “دروغ این است که شما می توانید چیزهایی را با بیت کوین بخرید ،” گفت شیف.

شیف ، طرفدار مشهور طلا ، اخیراً چنین گفت “فقط احمق ها بیت کوین را انتخاب می کنند” روی فلز گرانبها

خبر مرتبط  روسیه و عربستان سعودی آماده افزایش عمیق تر کاهش تولید در اوپک + برای افزایش قیمت نفت - RT Business News

او غالباً نسبت به رمزنگاری انتقاد کرده و در ماه ژانویه اعلام کرد که پس از متوقف کردن کیف پول دیجیتال ، پس از متوقف کردن کیف پول دیجیتالی ، نمی تواند به منابع بیت کوین خود دسترسی پیدا کند. با ذکر اینکه اینگونه بود “این یک تراژدی بزرگ نیست ،” دلال بورس اوراق بهادار گفت: “من می دانستم که داشتن بیت کوین ایده بدی است ، من هرگز نفهمیدم که این بد است!”
همچنین در rt.com
“خوب ، بومر”: معامله گر طلا بیت کوین “از دست رفته” را با گذرواژه فراموش شده از بین برد ، توییتر نمی تواند در برابر سرخ کردن او مقاومت کندخبر مرتبط  نرخ بیکاری هند علیرغم برداشتن اقدامات محکومیت همچنان بالاست - RT Business News

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش RT مراجعه کنید