بیت کوین پس از عبور از نقطه عطف 40،000 دلار همچنان به شکستن رکوردها ادامه می دهد – RT Business News

قیمت معاملات ارز رمزنگاری شده بیت کوین در روز جمعه ، پس از عبور از سطح روانشناختی دیگر در کمتر از 24 ساعت قبل ، در روز جمعه به بالاترین سطح تاریخی خود یعنی بیش از 41000 دلار رسید.

بر اساس داده های CoinDesk ، بیت کوین حدود 10 درصد افزایش یافت تا به اوج 41،478 دلار برسد ، قبل از اینکه برخی از سودها را جبران کند. از زمانی که برای اولین بار در روز پنجشنبه از 40،000 دلار عبور کرد ، به ارزش خود تقریباً 1500 دلار افزود. با این وجود ، رونق روز پنجشنبه با نوسانات شدید قیمت همراه بود که ارز دیجیتال را در حدود نیم ساعت قبل از بازگشت به رشد در اوایل روز جمعه نزدیک به 3500 دلار کاهش داد.

خبر مرتبط  با بهبود اقتصاد از Covid-19 ، فروش روز مجردهای چین به 115 میلیارد دلار رسید - RT Business News

“مبانی از پنجره خارج شده اند و پرشوری غیرمنطقی ممکن است بیت کوین را از سطح 50 دلار پیش از برنامه دوم تسریع کند ،” Jehan Chu ، مدیرعامل شرکت بازرگانی مستقر در هنگ کنگ ، Kenetic Capital ، به CoinDesk گفت.
همچنین در rt.com
ارزش بورس ارزهای رمزنگاری شده با رسیدن به بالاترین سطح چشم نواز 1 تریلیون دلار رسیدخبر مرتبط  چرا این تجمع نفتی دوام نخواهد داشت - اخبار تجاری RT

محبوب ترین ارز دیجیتال حدود 70 درصد از کل بازار ارزهای رمزپایه را تشکیل می دهد. آخرین تجمع آن ، که از ابتدای سال 2021 بیش از 30 درصد افزایش داشت ، پیش از این بازار کل ارزهای رمزپایه را به بالای 1 تریلیون دلار رساند.

بیت کوین از زمان بالاترین رکورد 2017 خود بیش از دو برابر افزایش یافته است و به دنبال آن فروش گسترده ای در بازار رمزنگاری صورت گرفت. در آن زمان حدود 80 درصد ارزش بازار طی چند ماه از دست رفت. در حالی که هنوز افراد مشکوک هشدار می دهند که این می تواند حباب دیگری باشد ، سرمایه گذاران مشهور و بانک های بزرگ بیشتر در بیت کوین صعود می کنند. JPMorgan یکی از آخرین مواردی بود که چشم انداز خود را درباره ارز رمزنگاری شده فاش کرد و پیش بینی کرد اگر موفق شود بر نوسانات غلبه کند ، ممکن است در بلند مدت به 146000 دلار برسد.

خبر مرتبط  پیتر شیف هشدار می دهد - دلار آمریكا ، به معنای واقعی کلمه BOMB است که می تواند هر روز از بین برود

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید